- Skontaktuję się z pracownikiem biura rady oraz przewodniczącą rady gminy i uzupełnimy brakujące uchwały oraz protokoły z sesji – skomentował sprawę wójt Kondratowic Wojciech Bochnak
Samorządy za pomocą Biuletynów Informacji Publicznej publikują w internecie cenne informacje dla mieszkańców danej gminy. Trafiają tam między innymi dane dotyczące przetargów z niezbędną dokumentacją czy oświadczenia majątkowe radnych i kierowników jednostek.
Niestety, urzędy często nie prowadzą swoich BIP-ów na bieżąco. Niedawno na sesji Rady Gminy Przeworno jeden z radnych zwrócił uwagę, że urząd nie opublikował oświadczeń majątkowych. Niedługo potem znalazły się one w sieci. W przypadku gminy Kondratowice też zauważalne są pewne braki. Nie ma na przykład informacji o terminach sesji czy komisji. Co prawda, takie informacje zawiera odpowiednia uchwała rady, ale te też nie są zamieszczane na BIP-ie na bieżąco. Ostatnie uchwały kondratowickiego samorządu publikowane w sieci pochodzą z października poprzedniego roku. - Skontaktuję się z pracownikiem biura rady oraz przewodniczącą rady gminy i uzupełnimy brakujące uchwały oraz protokoły z sesji – skomentował sprawę wójt Kondratowic Wojciech Bochnak.

Komentarze   

PRO LIGA Permalink1 +2 PRO LIGA
RE: Najnowsze pochodzą z października
Zobaczymy jak to będzie teraz.?
2017-04-13 10:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.