Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Funkcjonariusze ze strzelińskiej komendy zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Strzelin, który spalił dwa pojazdy na jednej z ulic Strzelina. sprawca był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Strzelinie.
W nocy, 24 czerwca, policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Strzelin. Ten na jednej z ulic Strzelina spalił motorower oraz zaparkowany nieopodal samochód osobowy. - Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna przemieszczając się ulicą chciał ukraść stojący na jednym z parkingów motorower - wyjaśnia asp.sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Ponieważ nie mógł go uruchomić przepchał jednoślad kilka ulic dalej i podpalił. W pobliżu palącego się motoroweru stał zaparkowany samochód osobowy, który również się zapali. Zatrzymany mężczyzna był nietrzeźwy, miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Straty, jakie spowodował to ponad 12 tysięcy złotych. W przesłuchaniu mężczyzna przyznał się do zniszczenia pojazdów.Foto: strzelin998
Za swoje czyny mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Przypominamy, że za kradzież i zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Więcej o tym w najbliższym wydaniu "Słowa".

Komentarze   

Helena Permalink1 +3 Helena
RE: Policjanci zatrzymali sprawcę spalenia samochodu
Już dawno powinni go zamknąć za huliganerkę ludziom tylko życie uprzykrzał i nękał.
2019-06-28 08:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz