Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno kierujący samochodem marki BMW obywatel Ukrainy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Podczas manewru wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu i bocznie zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki Audi A4, kierowanym przez mieszkankę Ludowa Polskiego.
W chwili przyjazdu strażaków, wszystkie trzy osoby podróżujące autami, znajdowały się poza nimi. Służby odłączyły akumulatory w uszkodzonych pojazdach i kierowały ruchem. Po chwili przyjechał też patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Samochody zabrała pomoc drogowa. Straty szacuje się na ok. 11 tys. zł. Sprawcę ukarano mandatem gotówkowym w wysokości 400 zł. Zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +4 spajker.
RE: Obywatel Ukrainy nie dostosował prędkości i...
ukrainiec w BMW. bieda na tej ukrainie. ukraińcy przybili języki do płotu 300 000 polakom na wołyniu, zabrali polsce tak ze 130 000 km kwadratowych terytorium ale to im mało. teraz 3 000 000 ukraińców zabiera polakom pracę w polsce. we wrocławiu już są powszechne napisy po ukraińsku w spożywczakach a i cały personel jakoś ze wschodnim akcentem rozmawia.
nie chcieli polaków we lwowie i na wołynou to niech tu nie przyjeżdżają.
konsulat polski we lwowie granatnikiem oberwał i sprawcó brak. co raz to polska szkoła w ukraini kamieniami jest obrzucana i sprawców brak, polska importuje gaz ziemny od jankesów i wysyła w ukraini za free aby ruskim na złość zrobić, polska daje setki milionów dolarów pożyczek ukraini a tam obili deskami polski cmentarz orląt lwowskich w ramach przyjaźni polsko-ukraińskiej. jacyś polscy politycy na majdanie walczyli a ukraińcy w obronie krymu ani jednego strzału nie oddali.
dobrze aby ukraińcy chociaż wiedzieli to o czym napisałem.
2019-09-19 17:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz