Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dziś, 8 października, kilka minut po godz. 11 w Dębnikach wybuchł pożar w budynku mieszkalnym. Dom wykonany jest z drewnianych bali.
Na szczęście nikt w środku nie przebywał. Nie ma osób poszkodowanych. Gaszenie ognia trwa nadal. Na miejscu działa kilka zespołów straży pożarnej (między innymi: JGR Strzelin, OSP Przeworno, OSP Wiązów, OSP Kondratowice, OSP Kuropatnik), przyjechała również policja.
Działania gaśnicze będą trwały prawdopodobnie wiele godzin. Będzie konieczne m.in. usuniecie dachu i nadpalonych części konstrukcji budynku. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane.
Więcej na ten temat w papierowym wydaniu Słowa Regionu.

Komentarze   

spajker. Permalink2 +1 spajker.
RE: Pożar budynku mieszkalnego w Dębnikach
Cytuję Ja:
Czyżby sąsiedzi z naprzeciw dali o sobie znać? Jak to nie daj Boże podpalenie wiadomo gdzie zapukac najpierw. . Raz źle popatrzysz a potem masz zemstę, kontrolę, policję, kradzież mienia....

sąsiad? nie zapominaj o rodzinie. jakim prawem on ma a rodzina nie? taki był zawsze zwykły a teraz panisko z willą.
nie zapominaj też o prądzie, który leci poza licznikiem aby ekologicznie i tanio ogrzać dom.
2019-10-10 14:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Ja Permalink1 -1 Ja
Sąsiad?
Czyżby sąsiedzi z naprzeciw dali o sobie znać? Jak to nie daj Boże podpalenie wiadomo gdzie zapukac najpierw. . Raz źle popatrzysz a potem masz zemstę, kontrolę, policję, kradzież mienia....
2019-10-08 22:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz