Do niecodziennego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę 16 listopada. O godzinie 2.33 na metrowej wysokości wysepkę na rondzie wjechało srebrne BMW. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca samochodem mieszkanka Strzelina nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wjechała na wysepkę.
Kobieta po tym zdarzeniu wezwała pomoc drogową. Za to wykroczenie została ukarana mandatem 50 zł. Kierująca była trzeźwa.
Opublikowane na naszym profilu FB zdjęcie wywołało ogromną falę komentarzy. Internauci byli przekonani, że kierowca jechał od strony Brzegu, co mogło być wynikiem miejsca, w którym auto utknęło. Jak ustatlili policjanci, kobieta nadjechała jednak ul. Ząbkowicką. Jak twierdzi, zatrzymała się przed rondem, a gdy ruszała, pomylił się jej pedał gazu ze sprzęgłem. Nacisnęła za mocno i wyrzuciło ją na wysepkę ronda.

Komentarze   

Aga Permalink5 +3 Aga
50 zł?
Co to za mandat za takie coś? Co to za kierowca któremu się mylą pedała? Żenada. Za takie coś to prawko powinni zabrać a przyznając się do tego Pani udowodniła że mózgu raczej nie posiada
2019-11-29 23:51 Cytować Zgłoś administratorowi
TruckdriverDST Permalink4 +1 TruckdriverDST
RE: Kto i dlaczego wjechał na wysepkę?
Mam nadzieje ze sporo stresu dalo kobiecie do myslenia. Samochod widac juz swoje lata ma,wazne ze ona sama poza strachem ,stresem nie ucierpiala. Naped na tyl robi swoje.
2019-11-29 20:48 Cytować Zgłoś administratorowi
ZBYSZEK Permalink3 +6 ZBYSZEK
CUDA
CUDA SIĘ ZDARZAJĄ. PEWNIE 1 JAZDA PO KURSIE PRAWKA...? MANDAT 50 ZŁ... DAJE DO MYŚLENIA. TEŻ TAKIE CHCĘ DOSTAWAĆ NP. ZA JAZDĘ PO CHODNIKU, STANIE NA PRZEJŚCIU CZY STANIE SKRZYŻOWANIU... :P
2019-11-29 16:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Gosc71 Permalink2 +5 Gosc71
:D
A ja myślę że ktoś próbował driftować na rondzie :D:D
2019-11-29 14:39 Cytować Zgłoś administratorowi
antek Permalink1 +7 antek
smiech na sali
Jak w automacie mógł jej sie pomylic pedał sprzegła, z podałem gazu
2019-11-29 14:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.