Dziś, 24 marca, około godz. 9 na drodze krajowej 39 przed Mikoszowem (na wysokości kopalni kruszyw) zderzył się samochód osobowy z ciężarówką. Jedna osoba została ranna. Podczas akcji ratunkowej droga była całkowicie zablokowana.
- Do zderzenia doszło po tym, jak ciężarowe renault gwałtownie zahamowało tuż za samochodem osobowym, którego kierowca zasygnalizował skręt w lewo. Hamowanie było na tyle gwałtowne, że ciężarówka stanęła w poprzek drogi. Wówczas uderzył w nią czołowo nadjeżdżający z naprzeciwka opel astra. Kierująca nim kobieta doznała ogólnych obrażeń – mówi asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.
Kierująca oplem została przewieziona karetką pogotowia ratownictwa medycznego do Strzelińskiego Centrum Medycznego. Uszkodzone auta usunęli z drogi strażacy i ruch został przywrócony.

Komentarze   

tst Permalink1 +7 tst
Jazda na zderzak
Jeżdżenie na zderzak ostatnio jakiś miszcz kierownicy ciężarowym jechał mi na zderzaku potem na 50 w terenie zabudowanym kierunek i do przodu kto mu zabroni, policja zajęta kwarantanną a kary symboliczne więc noga na gaz a potem problem z nagłym zatrzymaniem 40t autka. Jak kary będą nieuchronne i wysokie to nic się nie zmieni, pis tego nie zrobi bo się elektorat obrazi.
2020-03-24 14:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.