Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie otrzymał niepokojące zgłoszenie. Z treści wynikało, że przy ul. Okrzei na terenie parku miejskiego w Strzelinie jest mężczyzna, który się onanizuje publicznie.
Przybyły na miejsce patrol przesłuchał osobę zgłaszającą. Ta oświadczyła, że tuż przed przyjazdem funkcjonariuszy mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku. W trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili rysopis mężczyzny. Sprawca miał ponad 40 lat, siwe włosy, był ubrany w zieloną koszulkę, czarne długie spodnie, czarne buty, miał na twarzy niebieską maseczkę. Funkcjonariusze przeszukali ulicę Okrzei oraz przyległy teren. Niestety, nie znaleźli poszukiwanego. - Podczas wykonywania dalszych czynności dyżurny KPP Strzelin podał rysopis sprawcy pozostałym patrolom, aby podjęli stosowne czynności – mówi mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.
Tekst ukazał się w 27 (1016) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Komentarze   

hahaah Permalink6 +1 hahaah
Roman
Widziałem kiedyś dwóch gejów jeden gruby drugi chudy siedzących sobie na kolanach na basenie w jackuzii. Większości strzelinian takie coś nie przeszkadza.
2020-08-19 10:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Józef Prusy Permalink5 +1 Józef Prusy
RE: Zboczeniec w parku miejskim
Czy to przypadek że od kiedy pojawił się Gargamel pojawił się zboczeniec ?
2020-07-29 18:35 Cytować Zgłoś administratorowi
OLO Permalink4 +3 OLO
RE: Zboczeniec w parku miejskim
Tam często podejrzane typy przyjeżdżają autami i parkują koło placu zabaw. Potem otwierają okna, włączają muzykę i siedzą tam i patrzą.
2020-07-21 14:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Steve Jąder Permalink3 0 Steve Jąder
Zboczeniec w parku miejskim
Klepiec ! Znana ryba z krzyżówki przecież.Karpiowate. :eek:
2020-07-20 16:57 Cytować Zgłoś administratorowi
S jak Strzelin Permalink2 +12 S jak Strzelin
No własnie
W rynku też potrzebny monitoring bo tam to cuda się dzieją...po 21 palenie opon w wokół rynku,dilerka i bijatyki. Może zamiast policja oglądać na monitoringu "nasza szkape" czyli fonntane powinna mieć kontrolę na cały rynek.
2020-07-20 14:02 Cytować Zgłoś administratorowi
dstt Permalink1 +6 dstt
RE: Zboczeniec w parku miejskim
A czy jakiś monitoring tam funkcjonuje? Z opisu sytuacji wynika, że nie. Poza tym co się stało z kamerą, która była na końcu ulicy Okulickiego przy nowej fabryce? Była i zniknęła, a w tym miejscu monitoring jest potrzebny.
2020-07-20 12:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.