Dziś, 20 lipca, od rana policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie prowadzą akcję „Trzeźwy poranek”. Działania mają na celu ujawnianie i eliminowanie nietrzeźwych kierowców, a tym samym poprawę bezpieczeństwa na drogach.
- Apeluję o rozwagę, bo życie i zdrowie wszystkich użytkowników dróg zależy od nas samych – mówi mł. asp. Łukasz Porębski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Trzeźwość powinna być dla każdego z nas sprawą priorytetową. Pamiętajmy o tym i zawsze kierujmy się rozsądkiem, bo tylko w ten sposób możemy dać sobie i innym gwarancję bezpieczeństwa na drodze.

Komentarze   

DDD Permalink2 +9 DDD
RE: Trwa akcja "Trzeźwy poranek"
Spokojnie na rowerze nie można pojeździć bo zaraz goni czarna skoda mało miski nie urwie na krawężniku. W środku przeważnie ci sami, jeden z pomazaną ręką jakimś smarem a drugi wygląda jak dziecko z podstawówki... Prawdziwe pitbule na rowery :)
2020-07-20 14:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Andrzej1234 Permalink1 0 Andrzej1234
RE: Trwa akcja "Trzeźwy poranek"
Zastanawia mnie czy w ramach takich śmiesznych akcji naszej dzielnej policji są on również poddawania badaniom z=na zawartość alkoholu
2020-07-20 11:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.