Szalał osobowym audi po Karnkowie. Mieszkańcy zawiadomili policję. Młody mężczyzna zaczął uciekać przed policjantami. Chciał uniknąć zatrzymania i dwukrotnie swoim audi uderzył w policyjny radiowóz. W końcu porzucił swój samochód i zaczął uciekać pieszo.

Zacznijmy jednak od początku. W piątek, 2 października, po Karnkowie w gminie Przeworno „szarżował” jasnym audi 21-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego. Na miejsce wezwano patrol z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli na wezwanie policjantów, którzy poruszali się oznakowanym samochodem. Zaczął uciekać drogą m.in. w kierunku Przeworna, następnie Strużyny, pojechał znowu do Karnkowa, gdzie zawrócił z powrotem do Przeworna. Aby uniknąć zatrzymania w trakcie pościgu na drodze pomiędzy Przewornem a Strużyną uderzył dwukrotnie w radiowóz policyjny. W końcu w Gierowie porzucił swój samochód i zaczął uciekać pieszo. Policjanci dogonili 21-latka w bezpośrednim pościgu.

Tekst ukazał się w 39 (1028) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj

Komentarze   

cześ Permalink1 -3 cześ
PSY
To policjanci jeszcze potrafią biegać ? ? ?
2020-10-17 20:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.