Kierowca samochodu ciężarowego w trakcie zawracania na ul. Dzierżoniowskiej nie zachował należytej ostrożności i najechał na pieszego. Foto: Strzelin998
W czwartek, 5 listopada, o godz. 20:40 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie otrzymał od dyspozytora numeru alarmowego 112 informację o potrąceniu pieszego na ul. Dzierżoniowskiej w Strzelinie. Przybyły na miejcie patrol potwierdził zgłoszenie.

- W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze KPP Strzelin ustalili, że ciągnikiem siodłowym marki Renault z naczepą Grass kierował 52-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - W trakcie manewru zawracania na ul. Dzierżoniowskiej nie zachował należytej ostrożności i najechał na pieszego. W wyniku zdarzenia 64-letni mężczyzna (mieszkaniec pow. strzelińskiego) poniósł śmierć na miejscu.

Tekst ukazał się w 44 (1033) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
AS
RE: Ciężarówka najechała na pieszego
Często obserwuję jak ludzie chodzą/przechodzą obok różnych pojazdów, to aż głowa pęka.Z małym osobówkami to nie problem, z każdej strony zobaczysz człowieka, ale im większy pojazd tym z widocznością gorzej.Mi od małego zawsze, czy to w szkole, czy na wsi mówili: od dużej maszyny z daleka, a tym bardziej gdy szybko się porusza.
0
Gravatar
Gro Matka
RE: Ciężarówka najechała na pieszego
antyspyke powiedziała :
Ciemno już!co to ja miałem kupić?masło, bułkę tartą a no może coś na rosółjutro Andrzej przyjedzie może z dziećmi będzie...jak był mały to rosół lubiłtak! kurczaka kupię, rosół się zrobi_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Jak będę szedł chodnikiem mam nadzieję że nie wdepnę w jakieś guano po czyimś spaykim i czy jakiś samolot nad głową nie leci i mu paliwa brakło czy też kierowca konbajna nie zaskoczy mnie od tyłu. Azor słaby jesteś.....
Kierowca Tira źle trafił. Gro Matkę trzeba było wziąć pod buta albo później pod opony.

0
Gravatar
spajker.
RE: Ciężarówka najechała na pieszego
antyspyke powiedziała :
Ciemno już!co to ja miałem kupić?masło, bułkę tartą a no może coś na rosółjutro Andrzej przyjedzie może z dziećmi będzie...jak był mały to rosół lubiłtak! kurczaka kupię, rosół się zrobi_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Jak będę szedł chodnikiem mam nadzieję że nie wdepnę w jakieś guano po czyimś spaykim i czy jakiś samolot nad głową nie leci i mu paliwa brakło czy też kierowca konbajna nie zaskoczy mnie od tyłu. Azor słaby jesteś.....
Może ciocia mi znowu samochód porysuje albo sąsiad po dachu samochodu będzie chodził. Co będzie tym razem? Jeleń słaby jesteś.

0
Gravatar
antyspykson
RE: Ciężarówka najechała na pieszego
antyspyke powiedziała :
Ciemno już!co to ja miałem kupić?masło, bułkę tartą a no może coś na rosółjutro Andrzej przyjedzie może z dziećmi będzie...jak był mały to rosół lubiłtak! kurczaka kupię, rosół się zrobi_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Jak będę szedł chodnikiem mam nadzieję że nie wdepnę w jakieś guano po czyimś spaykim i czy jakiś samolot nad głową nie leci i mu paliwa brakło czy też kierowca konbajna nie zaskoczy mnie od tyłu. Azor słaby jesteś.....
Jutro jadę do tatyciekawe jak się czuje?wzrok już nie ten, słuch tez nie domagapewnie coś będzie czekał ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................spayki zdrowia życzę

0
Gravatar
antyspyke
RE: Ciężarówka najechała na pieszego
Ciemno już!co to ja miałem kupić?masło, bułkę tartą a no może coś na rosółjutro Andrzej przyjedzie może z dziećmi będzie...jak był mały to rosół lubiłtak! kurczaka kupię, rosół się zrobi__________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ _______________ ___Jak będę szedł chodnikiem mam nadzieję że nie wdepnę w jakieś guano po czyimś spaykim i czy jakiś samolot nad głową nie leci i mu paliwa brakło czy też kierowca konbajna nie zaskoczy mnie od tyłu. Azor słaby jesteś.....
0
Gravatar
wr
RE: Ciężarówka najechała na pieszego
cześ powiedziała :
To już kierowcy się nie dziwię bo ciemno i auto wielkie ale ten gościu to co on wszedł pod koła? Nie wiedział TIR-a????
Przeczytaj uważnie artykuł. Kierowca ciężarówki zawracał i zabił pieszego. Parawan rozstawiony na chodniku. Idziesz sobie chodnikiem a tutaj nagle jeb, ciężarówka wymyśliła że zawróci i po tobie :/

0
Gravatar
spajker.
RE: Ciężarówka najechała na pieszego
cześ powiedziała :
To już kierowcy się nie dziwię bo ciemno i auto wielkie ale ten gościu to co on wszedł pod koła? Nie wiedział TIR-a????
prawo mówi że miał prawo. małe umysły tak wierzą prawu że uważają że prawo ich ochroni. pieszy miał prawo a kierowca miał ciężarówkę. rozjechał pieszego bezprawnie tyle ma na pocieszenie ten zmarły. no jeszcze na pocieszenie jest to że kierowca mógł go totalnie pogruchotać ale udało sie ukrócić cierpienia. każdy ma prawo wejść pod ciężarówkę. każdy ma prawo korzystać ze swoich praw ale korzystanie ze swoich praw to nie jest obowiązek. zawsze możesz ustąpić pierwszeństwa 30to tonowej cieżarówce i niech sobie jedzie dalej zamiast wchodząc na jezdnię tup tup tup blokować drogę na odcinku od ronda do chociwela. teraz wsadzą kierowcę do pierdla a na emerytury dla staruchów zapracują inni emeryci.

0
Gravatar
MartaZielinska
RE: Ciężarówka najechała na pieszego
WitamBardzo proszę rodzinę potrąconęgo mężczyzny o wiadomość na email:zielinska .marta147@gmail.com
0
Gravatar
cześ
???
To już kierowcy się nie dziwię bo ciemno i auto wielkie ale ten gościu to co on wszedł pod koła? Nie wiedział TIR-a????
0

Przeczytaj też