W poniedziałek, 5 lipca, przed godz. 8 na 167 km autostrady A4 w kierunku Wrocławia, samochód osobowy marki Fiat Doblo nie zdołał wyhamować przed poprzedzającym go autem ciężarowym i z impetem wbił się pod naczepę. Fiat został dosłownie zmiażdżony, a kierowca osobówki został zakleszczony w pojeździe. Do wydobycia mężczyzny strażacy użyli ciężkiego sprzętu hydraulicznego. Poszkodowanego kierowcę udało się uwolnić po 20 minutach pracy ratowników.
Mężczyzna w stanie ciężkim trafił pod opiekę medyków z pogotowia ratownictwa medycznego, a następnie został przetransportowany śmigłowcem LPR do jednego z wrocławskich szpitali.
Na koniec akcji, przy użyciu sprzętu hydraulicznego i wyciągarki, strażacy rozłączyli osobówkę od naczepy, w którą się wbił.
Podczas akcji ratunkowej autostrada w kierunku Wrocławia była całkowicie zablokowana. Wypadek spowodował ogromne utrudnienia w ruchu. Na A4 utworzył się 17-kilometrowy korek.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że samochód osobowy, który został zmiażdżony, należy do firmy badawczej, która testuje samochody koncernu FCA (fiat, jeep, alfa, abarth).Komentarze   

spajker. Permalink1 +7 spajker.
RE: Wbity pod naczepę samochód osobowy dosłownie zmiażdżyło
no a prawy powolny pas miał uchodzić za ten bezpieczny czyli wolny od bwmiarzy. po marce samochodu rpzpoznaję kim jest kierowca i w jakie kłopoty może się on sam i innych wpakować i co on potrafi.
2021-07-07 15:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.