Dziś, 16 lipca, po godz. 11 w Nowojowicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Samochód osobowy marki Volvo, jadąc w kierunku Strzelina, najechał na tył poprzedzającego go samochodu osobowego marki Skoda. - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że po uderzeniu pojazd marki Skoda został zepchnięty na chodnik i wjechał w słup oświetlenia ulicznego - wyjaśnia p.o. sierżant Aleksandra Rodecka, asystent oficera prasowego Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu. - Prawdopodobny sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalają dokładny przebieg kolizji i sprawcę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma osób poszkodowanych, niemniej na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego. - Kierująca skodą kobieta była przytomna, w stanie nie zagrażającym życiu - dodaje p.o. sierżant Aleksandra Rodecka.
Volvo, którym poruszał się domniemany sprawca było koloru ciemnego. Wiadomo, że z Nowowojowic samochód oddalił się w kierunku Strzelina. Osoby, które zapamiętały numer rejestracyjny auta sprawcy, bądź mają inne informacje pozwalające na jego ustalenie, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Komentarze   

cześ Permalink3 0 cześ
Tak to je
Jak się nie ma mózgu a kupuje auto :D
2021-07-18 16:13 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +2 spajker.
RE: Uderzył volvem w skodę i uciekł...
Cytuję kinasz:
to są efekty zbyt szybkiej transformacji roweru składanego Wigry 3 na samochód osobowy. Miedzy jednym a drugim należało by wprowadzić dwuletni nakaz jazdy na osle

"jazda na ośle" i "jazda na oślep" to dwie różne sprawy. oni tego nie zrozumieli dość dobrze. teraz kupią sobie dużą czarną beemę, która jest trwalsza w zderzeniu.
2021-07-18 07:56 Cytować Zgłoś administratorowi
kinasz Permalink1 +1 kinasz
włodarz
to są efekty zbyt szybkiej transformacji roweru składanego Wigry 3 na samochód osobowy. Miedzy jednym a drugim należało by wprowadzić dwuletni nakaz jazdy na osle
2021-07-16 23:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.