Publikujemy zdarzenia odnotowane przez Komendę Powiatową Policji w Strzelinie 30 kwietnia.

W niedzielę, 30 kwietnia, policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali zadysponowano do interwencji domowej w Strzelinie. W toku wykonywanych czynności potwierdzono, że nietrzeźwa córka osoby zgłaszającej wszczęła awanturę podczas, której niszczyła przedmioty znajdujące się na wyposażeniu mieszkania. Kobieta została doprowadzona do wytrzeźwienia.

***

30 kwietnia pracownik stacji paliw w Strzelinie przy ul. Jana Pawła zawiadomił, że nieznany mężczyzna zatankował do plastikowego kanistra 11,5 litra oleju napędowego o wartości 72,35 zł, po czym nie uiszczając zapłaty uciekł w kierunku Rynku.

***

30 kwietnia mieszkaniec poinformował policję, że odcinkiem drogi wojewódzkiej poza terenem Strzelina w kierunku Wrocławia idzie nietrzeźwy mężczyzna. Zadysponowany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. W toku wykonywanych czynności wskazanego mężczyznę doprowadzono do miejsca zamieszkania.

***

30 kwietnia poinformowała policję, że w Strzelinie przy ul. gen. L. Okulickiego znalazła dowód osobisty należący do mieszkanki powiatu.

***

30 kwietnia mieszkaniec poinformował policję, że w nieznanym miejscu zagubił portfel, w którym był dowód osobisty i legitymacja szkolna.

***

30 kwietnia poinformowała policję, że w nieznanym miejscu i czasie zagubiła dowód osobisty.

***

30 kwietnia policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zostali zadysponowani do udzielenia asysty funkcjonariuszom Izby Celno – Skarbowej, którzy na parkingu MOP Witowice zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Toyota. W toku wykonywanych czynności policjanci potwierdzili, że kierujący wskazanym pojazdem (mieszkaniec powiatu średzkiego) nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

***

30 kwietnia mieszkaniec zawiadomił policję, że poruszając się samochodem osobowym marki Fiat na trasie Karczyn – Podgaj nieznany kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen nie zachował należytych środków ostrożności podczas wyprzedzania w wyniku czego doszło do kolizji. Jak ustalono bezpośrednio po zdarzeniu sprawca uciekł. Od pokrzywdzonego przyjęto zawiadomienie.

***

30 kwietnia w Przewornie przy ul. Okrężnej policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali 32-letniego mężczyznę (mieszkaniec powiatu strzelińskiego), który poruszał się po drodze publicznej samochodem osobowym marki Volkswagen w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

***

30 kwietnia w Przewornie przy ul. Strzelińskiej policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali 72-letniego rowerzystę (mieszkaniec powiatu strzelińskiego), który poruszał się po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Pijana kobieta, złodziej paliwa i nietrzeźwi na drogach
T.Filzman. powiedziała :
Agresywne kobiety są czasami bardziej agresywne od agresywnych mężczyzn .
czasem???????w szkoleniach dla antyterrorystów powtarza się zdanie że najpierw trzeba strzelać do kobiet. kobiety są motywowane emocjami a nie logiką. one pomylą pedał hamulca z pedałem gazu. one w emocjach nie rozumieją że w starciu z antyterrorystam i nie maja szans. one nie posługuja sie logiką ani etyką. one są megaegosityczne . one są zaciekłe w swoich emocjach i w swoich przekonaniach. pokłócisz się z kobietą a ona sobie sama podrapie twarz i powie policji że to ty jej to zrobiłeś. kogo spałuje policja? kogo osadzi sąd? kobieta skusi mężczyznę na kolację ze śniadaniem. rano zmieni jednak zdanie i powie że to ty ja zgwałciłeś. komu uwierzy policja i tzw niezawisły sąd???to byłem ja. spajker. domagam sie równoupraw nienia praw mężczyzn i kobiet. domagam się tego aby utrzymywała mnie kobieta a jak źle to robi to alimenty dla mnie poproszę. jak mnie wykorzysta seksualnie kobieta to do pierdla z nią.partia kobiet stoi za mną. ja też stoję do partii kobiet otworem.

0
Gravatar
T.Filzman.
RE: Nietrzeźwa wszczęła awanturę, złodziej paliwa i nietrzeźwi na drogach
Agresywne kobiety są czasami bardziej agresywne od agresywnych mężczyzn .
0

Przeczytaj też