ZNAJDŹ NA STRONIE

 

Blok przy ulicy Skawińskiej w Strzelinie
Do groźnej sytuacji doszło w bloku socjalnym przy ulicy Skawińskiej w Strzelinie. W trakcie ostrej wymiany zdań 44-letni mężczyzna miał pchnąć nożem swojego o dwa lata młodszego brata.
44-letni Arkadiusz odwiedził lokal na pierwszym pietrze bloku, w którym mieszka jego brat. W trakcie rozmowy mężczyźni mieli się pokłócić. Podczas awantury doszło do ostrej wymiany zdań i rękoczynów.
 Aruś dźgnął brata nożem. Pod pachą miał sporą dziurę. Rannego mężczyznę zabrało pogotowie. Niestety, okazało się, że uciekł ze szpitala i nie wiadomo, gdzie obecnie się znajduje – relacjonuje jeden mieszkańców, który chce pozostać anonimowy.
Interwencję potwierdza policja, ale nie chce udzielać informacji, zasłaniając się dobrem śledztwa. Wiadomo, że sprawca jest zatrzymany i nie postawiono mu jeszcze żadnych zarzutów.
Nie udzielimy żadnego komentarza, bo realizowane są czynności. Więcej informacji wypłynie po przesłuchaniu pokrzywdzonego i sprawcy zdarzenia – informuje Aleksandra Bezrąk, oficer prasowy strzelińskiej policji.
Mieszkańcy nie chcą się oficjalnie wypowiadać, bo obawiają się ataku sprawcy. Ogólnie wiadomo, że 44-latek jest znany z posługiwania się nożem. Wcześniej rzekomo zranił swojego sąsiada. Doszło też do sytuacji, kiedy w okolicach torów przy ul. Borowskiej gonił swoją dziewczynę. Policja wiele razy interweniowała w jego sprawie.
Cały artykuł zamieściliśmy w 15 (1253) wydaniu papierowym Słowa Regionu.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


hodowca psów
dla ciebie wszystko jasne. od razu wyczuwasz swoich. psi nos.
0
cześ
"Blok socjalny" i wszystko jasne, patologia :D
2
TruckdriverDST
Wreszcie coś się dzieje ,rodem z większych miast... Może potęgujące zjawisko (nożownik) w ostatnim czasie w kraju tak powszechne przyciągnie do DST inwestorów...?? Oczywiście robię robie podsm...jki bo mam dobry humor i mogę. hehe haha
3
spajker.
w krótkim czasie jeden nożownik w strzelinie a drugi w borowie. islamizacja strzelina bez moslemów. niedawno był artykuł o tym że powiat strzeliński ma najwięcej przestępstw a policja z tym polemizowała.
0
spajker.
lata temu brydżysta korwin mikke dostał nożem w plecy. podobno od bratanka czy zięcia bo coś tam w kartach czy w rozmowie szło nie tak jak trzeba. korwin zeznał organom ścigania że sam sobie wbił nóż w plecy i że jego plecy i jego nóż to jego prywatna sprawa.
0
Patologia
Czekać aż dojdzie do tragedi
Patrząc na to co oni w dwóch robią Bolek i jego brat to tragedia. Przecież ten Bolek ma dziewczynę Marte ona jakaś niedorozwinięta .. I pija razem i ćpają i ganiaja razem po mieście. Tylko czekać aż dojdzie so morderstwa...
4