27 stycznia na ul. Oławskiej w Strzelinie doszło do wypadku samochodowegoNa ul. Oławskiej w Strzelinie doszło do wypadku samochodowego. Kierujący pojazdem marki Peugeot – 30-letni mieszkaniec gm. Strzelin, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Toyota Yaris. Toyotą kierował 36-letni mieszkaniec gm. Strzelin. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Kierujący pojazdami i ich pasażerowie -37-, 32- i 53-letnie kobiety, trafili do Strzelińskiego Centrum Medycznego na rozpoznanie obrażeń.
Ustalono, że uczestnicy zdarzenia doznali lekkich obrażeń ciała i po badaniach zwolniono ich do domu. Na sprawcę zdarzenia za spowodowanie kolizji drogowej nałożono mandat karny w wysokości 250zł. Kierowca drugiego pojazdu otrzymał mandat w wysokości 50zł za brak dokumentów podczas kontroli. Pojazdy uczestniczące w zdarzeniu zostały przez uczestników zabezpieczone we własnym zakresie.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.