Początek nowego tygodnia to również nowe wydanie Słowa Regionu. Zapowiedzi wybranych artykułów z 969 numeru naszego tygodnika można przeczytać na opublikowanym zdjęciu pierwszej strony.
W gazecie znajdziecie dużo przydatnych i ciekawych informacji, relacje z najważniejszych wydarzeń i imprez, a także kontrowersyjne tematy z niwy samorządowej. Wydanie papierowe już do nabycia w niektórych punktach handlowych od wtorku. Do pozostałych sklepów "Słowo" trafi w środę do południa. Przypominamy, że można kupić także wydanie elektroniczne naszej gazety.
Jeśli wiesz o rzeczach, które powinny zostać nagłośnione, zrobiłeś ciekawe zdjęcia to skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez nasz profil facebookowy.
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.