Już można dostać 975 wydanie powiatowego tygodnika. W gazecie piszemy m.in. o akcji policji, która zakończyła się zatrzymaniem mieszkańca Wiązowa, który posiadał pokaźny arsenał nielegalnej broni. Zupełnie inny charakter mają relacje z dożynek, w tym z tych najważniejszych, jakie odbyły się w stolicy naszego powiatu. Powody do prawdziwego zadowolenia ma strzeliński starosta, a wraz z nim tysiące kierowców, którzy jeżdżą jedną z ważniejszych dróg w powiecie. W Kondratowicach kolejne zmiany i to na bardzo ważnym stanowisku w tamtejszej jednostce. Pytamy też mieszkańców Wiązowa, co sądzą na pewien temat, o którym rzadko się mówi.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: kontakt@sloworegionu.pl lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Aleksander Krzan
Gdzie jest prawo?!
spajker powiedziała :
Aleksander Krzan powiedziała :
To są jakieś jaja!. Pistolet na kulki, kilka wiatrówek i jakieś śmieci. A tymczasem dostałem pismo, że groźby Anny Rogali nie spełniają kryteriów do wszczęcia postępowania. Przypomnę że dnia 02.08.19, ta osoba przesiadująca u mojego brata zwyzywała mnie, opluła, groziła śmiercią i nasłaniem meneli za flaszkę aby mnie pozamiatali. Policja dobrze wie kim ona jest, ale chyba im wygodnie że ludzie się męczą. Jak działa ten system?, chyba muszę wszystkie nagrania do TV wysłać bo jeśli uczciwi ludzie wsparcia nie mają to może reportaż coś zdziała?. Nie boje się pisać prawdy, niech odpowiedzialni ludzie ruszą tyłki!!.
artykuł jest o nielegalnej Broni. Ania nie jest Bronią i jest legalna a przesiaduje u twojego brata i to jemu a nie tobie gardło może przegryzie. Poza tym nie wykazałeś że ania jest jadowita i jej ślina ma właściwości kobry królewskiej. Nie zapominaj też że takie zachowanie kobiet jest dość powszechne i policja wie że i w 80ciu chłopa nie przerobią ani na homo-sapiens. Sustem działa tak że jak przyjmą każde zgłoszenie to się nie wyrobią i lepiej jest umarzać sprawy zamiast rozwiązywać. System działa też tak że gdyby to jakaś ania poskarżyła się że to ty chciałeś ją zbić zabić zgwałcić , ją i jej dzieci to by policja zadziałała i na dzień dobry dostałbyś bezpłatnie masaż pleców pałą i dowóz nyską na wolności 15cie. Nawet gdyby Ania miała cie zabić swoją tuszą to pokaż jej lustro i uśmiercisz anię tak jak szewc dratewka uśmiercił bazyliszka. anię pewnie stać na bandziorów bo zasiłki teraz powszechne ale nie lękaj się, prędzej wyda pieniądze u jubilera albo w monopolowym niż na bandziorów.
Ja wpisuje tam gdzie może więcej osób przeczyta, Ania jest bardzo niebezpieczną osobą i to jest fakt. Policja dobrze wie kim jest, czy nagrania mam publicznie puścić abyś usłyszał z czym się użeramy?. Co do jej gróźb mam pewność że w końcu się spełnią, nasłała na brata meneli i przyszli go lać. Ty myślisz że pieniądze to wszystko?, menele nakręceni dla adrenaliny przyjdą dymić. A ja sam nie obronię kobiet i dzieci, zrozumiałeś powagę?.

0
Gravatar
spajker
RE: W najnowszym Słowie o domowym arsenale nielegalnej broni
Aleksander Krzan powiedziała :
To są jakieś jaja!. Pistolet na kulki, kilka wiatrówek i jakieś śmieci. A tymczasem dostałem pismo, że groźby Anny Rogali nie spełniają kryteriów do wszczęcia postępowania. Przypomnę że dnia 02.08.19, ta osoba przesiadująca u mojego brata zwyzywała mnie, opluła, groziła śmiercią i nasłaniem meneli za flaszkę aby mnie pozamiatali. Policja dobrze wie kim ona jest, ale chyba im wygodnie że ludzie się męczą. Jak działa ten system?, chyba muszę wszystkie nagrania do TV wysłać bo jeśli uczciwi ludzie wsparcia nie mają to może reportaż coś zdziała?. Nie boje się pisać prawdy, niech odpowiedzialni ludzie ruszą tyłki!!.
artykuł jest o nielegalnej Broni. Ania nie jest Bronią i jest legalna a przesiaduje u twojego brata i to jemu a nie tobie gardło może przegryzie. Poza tym nie wykazałeś że ania jest jadowita i jej ślina ma właściwości kobry królewskiej . Nie zapominaj też że takie zachowanie kobiet jest dość powszechne i policja wie że i w 80ciu chłopa nie przerobią ani na homo-sapiens. Sustem działa tak że jak przyjmą każde zgłoszenie to się nie wyrobią i lepiej jest umarzać sprawy zamiast rozwiązywać. System działa też tak że gdyby to jakaś ania poskarżyła się że to ty chciałeś ją zbić zabić zgwałcić , ją i jej dzieci to by policja zadziałała i na dzień dobry dostałbyś bezpłatnie masaż pleców pałą i dowóz nyską na wolności 15cie. Nawet gdyby Ania miała cie zabić swoją tuszą to pokaż jej lustro i uśmiercisz anię tak jak szewc dratewka uśmiercił bazyliszka. anię pewnie stać na bandziorów bo zasiłki teraz powszechne ale nie lękaj się, prędzej wyda pieniądze u jubilera albo w monopolowym niż na bandziorów.

0
Gravatar
Aleksander Krzan
Arsenał zabawek
To są jakieś jaja!. Pistolet na kulki, kilka wiatrówek i jakieś śmieci. A tymczasem dostałem pismo, że groźby Anny Rogali nie spełniają kryteriów do wszczęcia postępowania. Przypomnę że dnia 02.08.19, ta osoba przesiadująca u mojego brata zwyzywała mnie, opluła, groziła śmiercią i nasłaniem meneli za flaszkę aby mnie pozamiatali. Policja dobrze wie kim ona jest, ale chyba im wygodnie że ludzie się męczą. Jak działa ten system?, chyba muszę wszystkie nagrania do TV wysłać bo jeśli uczciwi ludzie wsparcia nie mają to może reportaż coś zdziała?. Nie boje się pisać prawdy, niech odpowiedzialni ludzie ruszą tyłki!!.
0
Gravatar
pijawka
RE: W najnowszym Słowie o domowym arsenale nielegalnej broni
Virion powiedziała :
Obecnie samo szukanie czegoś wykrywaczem metali jest kwalifikowane jako przestępstwo zagrożone 2 latami odsiadki więc poszedł do aresztu za wykopki. Ja na tym zdjęciu nie widzę arsenału tylko nielegalnie wykopany złom.
A tłumiki do broni to też wykopany złom he he?????

0
Gravatar
spajker
RE: W najnowszym Słowie o domowym arsenale nielegalnej broni
To wygląda jak arsenał strategiczny polskich sił zbrojnych. Warto wziąć kolesia jako koalicjanta wot
0
Gravatar
Virion
@BYKU
Obecnie samo szukanie czegoś wykrywaczem metali jest kwalifikowane jako przestępstwo zagrożone 2 latami odsiadki więc poszedł do aresztu za wykopki. Ja na tym zdjęciu nie widzę arsenału tylko nielegalnie wykopany złom.
0
Gravatar
Byku
RE: W najnowszym Słowie o domowym arsenale nielegalnej broni
Virion powiedziała :
Na zdjęciu widzę dwie wiatrówki i jeden czarnoprochowiec wszystkie nie wymagają zezwolenia na posiadanie broni. Pozostałe elementy na zdjęciu wyglądają jak złom z wykopków. Proponuję policzyć śruciny zakwalifikować je do amunicji i wynik w statystyce policyjnej gotowy.
Ten gościu poszedł za to na dwa miesiące do aresztu czyli nie jest to tak jak mówisz bo za dwie wiatrówki by nie poszedł siedzieć.

0
Gravatar
Virion
Statystyka policyjna.
Na zdjęciu widzę dwie wiatrówki i jeden czarnoprochowie c wszystkie nie wymagają zezwolenia na posiadanie broni. Pozostałe elementy na zdjęciu wyglądają jak złom z wykopków. Proponuję policzyć śruciny zakwalifikować je do amunicji i wynik w statystyce policyjnej gotowy.
0

Przeczytaj także