Policja od kilku miesięcy prowadziła intensywne działania, by schwytać mężczyznę, który blokował numery alarmowe 112. Na domiar złego, „dowcipniś” okazał się zboczeńcem, bo miał też inną czarną stronę swojego życia. Dziś o tym częściowo informowało Radio Wrocław, a więcej o całej sprawie można przeczytać w aktualnym 985 wydaniu Słowa Regionu. W gazecie piszemy także o kuriozalnym zdarzeniu, a mianowicie samochodzie BMW, który w nocy z soboty na niedzielę ”wylądował” na wysepce na rondzie w Strzelinie. Kim był kierowca, skąd jechał i jak do tego doszło, przeczytać można na str. 2. W numerze wracamy do feralnego przejazdu kawalkady ciężarówek przez wiązowski rynek. Do incydentu odnosi się strzelińska policja. Strzelin ma nowe młodzieżowe władze gminy, a jeden z zakładów w Przewornie jest kontrolowany przez WIOŚ.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  

Komentarze   

Imię Róży Permalink3 +2 Imię Róży
RE: Rozbierał się przed napotkanymi osobami i blokował telefony alarmowe
Cytuję Kasztan:
Karygodny artykuł na pierwszej stronie a tyle się mówi o tolerancji na odmienność seksualną. Ten Pan może na takie potrzeby seksualne i trzeba to uszanować w imię tolerancji dla odminności!!!

Ha ha ha :-x
2019-11-19 21:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Kasztan Permalink2 +2 Kasztan
RE: Rozbierał się przed napotkanymi osobami i blokował telefony alarmowe
Karygodny artykuł na pierwszej stronie a tyle się mówi o tolerancji na odmienność seksualną. Ten Pan może na takie potrzeby seksualne i trzeba to uszanować w imię tolerancji dla odminności!!!
2019-11-19 21:06 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +5 spajker.
RE: Rozbierał się przed napotkanymi osobami i blokował telefony alarmowe
dzisiaj bez obnażania się nie zrobisz kariery czyli nie zarobisz.
dzisiaj jakieś 15 letnie jak i 75 letnie panie i panowie przypominają sobie jak to były podglądane/molestowane/dotykane/gwałco przez księdza/policjanta /sąsiada/ojca/sąsiada ( niepotrzebne skreślić)
nie byłeś gwałcony i molestowany, nie ganiała cię milicja za spacer bez majtek koło dworca uuuuu co za pech, nie ma kariery przed tobą. czym chcesz zwrócić na siebie uwagę? nawet kora z maanamu jak się płyty przestały sprzedawać to przypomniała sobie o księdzu gwałcicielu sprzed 60 lat a później to rak jajników uratował jej popularność.
dzisiaj nie jesteś gejem żydem albo ofiarą gwałtu w dzieciństwie to idziesz na zasiłek. nie istniejesz.
taki ekshibicjonista to tylko ktoś taki, który nie dostał 500 tysiaków za sesje w playboyu. to ktoś taki, który poszerzył zakres terytorialny umownych granic plaży nudystów, nikt więcej.
dlaczego policja tygodniami nie poluje na plażach nudystów? dlaczego policja nie zamknie exshibixjonistek z playboya sprzedawanego w każdym sklepie? dlaczego policja nie zamknie plaż naturystów? dlaczego policja nie zarekwiruje czasopism z programem telewizyjnym okraszonym wymionami therese orlowsky i naśladowczyń?
2019-11-19 20:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.