Dziś oddajemy do Waszych rąk wyjątkowy numer gazety. Jest to tysięczne wydanie Słowa. To także 20-lecie pracy, która jest też służbą na rzecz Mieszkańców. Tę wyjątkową rocznicę przyszło nam obchodzić w momencie bardzo trudnym dla wszystkich Polaków.
Dlatego też w 1000 numerze powiatowego tygodnika nie piszemy, jak piękna jest to chwila, lecz skupiamy się na tym, co jest teraz dla ludzi najważniejsze. W gazecie znajdziecie szczegółowe informacje o sytuacji związanej z koronawirusem, a także praktyczne wskazówki dotyczące funkcjonowania urzędów i wielu instytucji.
Piszemy o bulwersującej sprawie, w której czarnymi bohaterami były dwie osoby siejące panikę. Bardzo niepokojąco wygląda przyszłość strzelińskiego szpitala, który właśnie został postawiony w stan upadłości. W numerze przeczytać można też o działaniach i wydarzeniach niezwiązanych z epidemią, jak choćby o ciągle trwającej walce o obwodnicę Strzelina. 

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.   
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.