Czy szpital w Strzelinie będzie przekształcony w placówkę covidową? Akt prawny w tej sprawie wojewoda dolnośląski ma wydać jeszcze dzisiaj. Ale już teraz wiadomo, że to tylko formalność.
Fakt, że Strzelińskie Centrum Medyczne będzie przekształcone w placówkę covidową potwierdziła w rozmowie z naszym dziennikarzem Aleksandra Osman, rzecznik prasowy wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego. - Zwiększona będzie znaczne, bo o około 60 liczba łóżek w strzelińskim szpitalu - informuje Aleksandra Osman.
Szczegółowe wytyczne, m.in. ile czasu ma szpital na przekształcenie, co będzie z pacjentami, którzy obecnie są leczeni i jak zapewnić odpowiednią kadrę, leki itp. powinny być znane już niebawem.

Komentarze   

Marcink Permalink6 0 Marcink
RE: Szpital w Strzelinie będzie przekształcony w placówkę covidową
Walka o szpital to walka o przetrwanie powiatu strzelińskiego. Jeśli zlikwidują szpital to następnym krokiem będzie likwidacja powiatu. I nie łudźmy się, nastąpi to bardzo szybko, szybciej niż się spodziewamy. Wchłonie nas Wrocław albo Oława. I zostaniemy pereferiami oraz zaściankiem Wrocławia lub Oławy. Wtedy ekipy remontowej na naszych drogach już na pewno nie uświadczysz. Będziemy obywatelami drugiej kategorii. Dlatego ratujmy szpital za wszelką cenę. Nie pozwólmy się zepchnąć na peryferie egzystencji.
2020-10-23 17:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Kasia Permalink5 0 Kasia
szpital jest w upadłości
A czy nie jest prawdą, że szpital jest w upadłości? I nagle będzie potrzebny!!!A wielu uważa, że nie jest potrzebny.Tylko po co go remontowali skoro go chcą sprzedać. Przed remontem był rentowny a teraz już nie jest? a jeśli nie był to po co go remontowano???Wyobrażacie sobie, że w momencie jakiegoś nieszczęścia musicie jechać 40 km na SOR.
Ja to przerabiałam.Wiele godzin w izbie przyjęć tylko po to by przyjąć tabletkę i recepta na leki na nadciśnienie. A poważniejsze przypadki kiedy czas jest ważny?Opamiętajcie się.Wiele lat temu zlikwidowano Szkołę Medyczną w Strzelinie a teraz chcecie pozbyć się szpitala.Tylko po to żeby ktoś miał więcej bo mu za mało???Zostawcie SZPITAL, Potrzebujemy pielęgniarek, pielęgniarzy,lekarzy opiekunów medycznych, ratowników, rehabilitantów. Na wszystko są dotacje, a na rozwój Szpitali nie ma? Potrzebne jest młode pokolenie, które wybierając jeden z tych zawodów będzie mógł powiedzieć, że wybrał bardzo odpowiedzialny i niełatwy zawód ale dobrze płatny. Bo takie one powinny być. Pozdrawiam personel medyczny i walczcie o ten szpital. Telewizja potrafi zdziałać cuda.Zlikwidować jest łatwo.Wybudować trudniej .Ratujcie nasz szpital..........
2020-10-23 17:17 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink4 +8 spajker.
RE: Szpital w Strzelinie będzie przekształcony w placówkę covidową
dwa dni temu napisałem trafną diagnozę stanu przeszłego oraz czasu teraźniejszego szpitala oraz opisałem przyszłość szpitala. wycięli. po jaki poseł ziemi strzelińskiej pisać prawdę kiedy gazeta lidlowa kasuje?????
szpital zginie ale ludzie u władzy a media to 4ta władza prowadzą hodowlę pierzarkową. pospólstwo podlewają gnojem informacyjnym a jak ktoś się wychyli za wysoko to trzeba go ściać.
2020-10-21 13:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Jadzia Permalink3 +5 Jadzia
RE: Szpital w Strzelinie będzie przekształcony w placówkę covidową
A mamy tam na tyle kompetentny personel ?
2020-10-21 06:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Oky Permalink2 -3 Oky
RE: Szpital w Strzelinie będzie przekształcony w placówkę covidową
Ja jestem za tym aby nosić namordniki bo nas chroni przed zarazą.
2020-10-20 22:27 Cytować Zgłoś administratorowi
DOKTOREK Permalink1 -4 DOKTOREK
RE: Szpital w Strzelinie będzie przekształcony w placówkę covidową?
A MOŻE Z ZAKŁADU KARNEGO ZROBIĆ TAKĄ PLACÓWKĘ
2020-10-20 21:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.