Dziś do Waszych rak, po świątecznej przerwie, trafia pierwszy tegoroczny numer Słowa. W tygodniku znajdziecie m.in. Noworoczną Szopkę w której, w sposób satyryczny opisujemy znane osoby życia publicznego. W tygodniku ponadto publikujemy wiele artykułów z ważnymi dla mieszkańców informacjami. Jedną z nich jest pełna lista punktów, w których będzie można się zaszczepić na COVID-19. Są też inne informacje związane z tą chorobą i sytuacją w powiecie.
Dużo ważnych artykułów dotyczy działalności samorządów i tego, co się ostatnio w gminach wydarzyło. Jedną z takich spraw jest ogłoszony już termin referendum w gminie Kondratowice.
Nie brakuje informacji z akcji straży pożarnej i policji. Więcej miejsca poświęciliśmy historii, w której policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy. 

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.    

Komentarze   

spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Słowo z Noworoczną Szopką i ważnymi informacjami
twarzowo im w tych czerwonych czapkach z dzwonkami.
2021-01-13 13:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.