Dziś do Waszych rąk oddajemy kolejny, 5 numer Słowa Regionu. W naszym powiatowym tygodniku przeczytacie m.in. o wstrząsającym znalezisku niedaleko Strzelina. Podczas polowania myśliwy natrafił na ludzkie kości, których stan wskazywał, że do śmierci doszło niedawno.
Coraz poważniejszym problemem stają się zagrożenia internetowe. Piszemy o pedofilu, który czatował z siedmiolatką, ale także o ocenie zdalnego nauczania z perspektywy nauczycieli.
Zamieszczamy odpowiedź drogowców dotyczącą skarg kierowców odnośnie zimowego utrzymania dróg. W Kondratowicach radni postanowili odwołać przewodniczącego rady gminy.
Nie tylko zima wstrzymała niektóre inwestycje. Doświadcza tego m.in. gmina Strzelina przy remoncie jednej z dróg. Czy Wiązowska oświata zaoszczędziła na pandemii? 

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa. 
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.