Zapraszamy do lektury najnowszego, 22 numeru Słowa Regionu. Dziś w powiatowym tygodniku obszerna i szczegółowa relacja i wyniki z największej rajdowej imprezy w naszym powiecie.
Ponadto dwie ważne, niemal historyczne informacje samorządowe. Pierwsza dotyczy referendum o odwołanie wójta Kondratowic, druga to burzliwe wydarzenia w powiecie i rewolucja, która dała kres trwającej od kilku miesięcy bitwie. Owocem tego jest m.in. nowy wicestarosta.
Kluczowe decyzje zapadają w gminie Przeworno. Być może, za sprawą części radnych, odpłyną stamtąd, ogromne, jak na gminę, pieniądze. Ponownie wracamy do Kłosowa, by opowiedzieć niezwykłą historię jednego z mieszkańców tej wsi. Z kolei najmłodsi mieszkańcy gminy Borów zdradzają nam, co myślą o powrocie do szkoły. W Strzelinie znany wszystkim „belweder” wkrótce, po wielu dekadach, może zmienić swoje oblicze. Co do tego obiektu są bowiem nowe plany...


Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.