Kierowcy, którzy przejechali odcinek autostrady bez uiszczenia opłaty, zgodne z obowiązującym w tej sytuacji prawem, muszą liczyć się z tym, że będą mieli „lżejszy portfel”
To może być zmorą każdego kierowcy, także z powiatu strzelińskiego. Chwila nieuwagi, a konsekwencje liczone będą w setkach złotych. 500 zł w przypadku samochodu osobowego i trzy razy więcej dla ciężarowego. I żadne tłumaczenie na nic tu się zdać nie może…

O aferze, jaka jest związana z opłatami za przejazd autostradą A-4 obszernie piszemy w aktualnym wydaniu Słowa nr 25 (1064). Okazuje się, że kierowcy, przez przypadek mogą paść ofiarą źle działającego systemu. Grożące kary są bardzo wysokie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: 500 zł kary może kosztować przejazd autostradą A-4
. powiedziała :
Inej powiedziała :
Chciałbym zwrócić uwagę na problem wolnych mediów. Jak wiecie grupa tvn od dłuższego czasu bezskutecznie stara sie przedłuzyć koncesje telewizyjną, ktora wygasa we wrześniu. Jesli koncesja nie zostanie przedłużona to tvn zniknie z naszych telewizorów. Pytanie co zniknie pozniej? Polsat? RMF FM? radio zet? A moze zniknie caly internet i wszystkie wolne media a nam pozostanie wyłacznie "partyjna telewizja" z wystąpieniami "słońca narodu"? Ponownie cofamy sie do komuny i to do tej komuny totalitarnej jak w korei północnej. Mnie to przeraża, bez wolnych mediów nie bedzie swobody obywatelskiej, wroci zomo i biale pałki. Wszyscy poki co milczą na temat tvnu, w końcu dla innych tvn to tylko konkurencja ale jutro inni mogą podzielić ten sam los. Póki co wyglada na to że dajemy sobą pomiatać małemu siwemu "kim dzongowi", ktory nawet nie potrafi ubrać dwóch butów z tej samej pary. Wiadomości w tvp, które byly dla mnie najlepszym źródłem informacji stały sie partyjna propaganda i obrazem Polski przez różowe okulary. Inflacja rośnie, wartość pieniądza spada.
TVN i wolne media, dobre sobie, toż to niemiecka propaganda. W Polsce jeszcze Polsat jest w miarę obiektywny, ale TVN i TVP to dno, nie da się tego oglądać, chyba że ktoś ma trociny zamiast mózgu, to owszem.
polsat czyli polshit. jest objektywny bo nadaje 50% reklam a drugie 50% to denne filmy 6tej kategorii kupowane hurtowo tonami na giełdzie w londynie. polshitu nie da sie oglądać. polecam canal+ i discovery.

0
Gravatar
.
RE: 500 zł kary może kosztować przejazd autostradą A-4
Inej powiedziała :
Chciałbym zwrócić uwagę na problem wolnych mediów. Jak wiecie grupa tvn od dłuższego czasu bezskutecznie stara sie przedłuzyć koncesje telewizyjną, ktora wygasa we wrześniu. Jesli koncesja nie zostanie przedłużona to tvn zniknie z naszych telewizorów. Pytanie co zniknie pozniej? Polsat? RMF FM? radio zet? A moze zniknie caly internet i wszystkie wolne media a nam pozostanie wyłacznie "partyjna telewizja" z wystąpieniami "słońca narodu"? Ponownie cofamy sie do komuny i to do tej komuny totalitarnej jak w korei północnej. Mnie to przeraża, bez wolnych mediów nie bedzie swobody obywatelskiej, wroci zomo i biale pałki. Wszyscy poki co milczą na temat tvnu, w końcu dla innych tvn to tylko konkurencja ale jutro inni mogą podzielić ten sam los. Póki co wyglada na to że dajemy sobą pomiatać małemu siwemu "kim dzongowi", ktory nawet nie potrafi ubrać dwóch butów z tej samej pary. Wiadomości w tvp, które byly dla mnie najlepszym źródłem informacji stały sie partyjna propaganda i obrazem Polski przez różowe okulary. Inflacja rośnie, wartość pieniądza spada.
TVN i wolne media, dobre sobie, toż to niemiecka propaganda. W Polsce jeszcze Polsat jest w miarę obiektywny, ale TVN i TVP to dno, nie da się tego oglądać, chyba że ktoś ma trociny zamiast mózgu, to owszem.

0
Gravatar
spajker.
RE: 500 zł kary może kosztować przejazd autostradą A-4
Inej powiedziała :
Chciałbym zwrócić uwagę na problem wolnych mediów. Jak wiecie grupa tvn od dłuższego czasu bezskutecznie stara sie przedłuzyć koncesje telewizyjną, ktora wygasa we wrześniu. Jesli koncesja nie zostanie przedłużona to tvn zniknie z naszych telewizorów. Pytanie co zniknie pozniej? Polsat? RMF FM? radio zet? A moze zniknie caly internet i wszystkie wolne media a nam pozostanie wyłacznie "partyjna telewizja" z wystąpieniami "słońca narodu"? Ponownie cofamy sie do komuny i to do tej komuny totalitarnej jak w korei północnej. Mnie to przeraża, bez wolnych mediów nie bedzie swobody obywatelskiej, wroci zomo i biale pałki. Wszyscy poki co milczą na temat tvnu, w końcu dla innych tvn to tylko konkurencja ale jutro inni mogą podzielić ten sam los. Póki co wyglada na to że dajemy sobą pomiatać małemu siwemu "kim dzongowi", ktory nawet nie potrafi ubrać dwóch butów z tej samej pary. Wiadomości w tvp, które byly dla mnie najlepszym źródłem informacji stały sie partyjna propaganda i obrazem Polski przez różowe okulary. Inflacja rośnie, wartość pieniądza spada.
radiowa trójka przestała być trójką. wywalili z niej albo odeszło kilkudziesięciu redaktorów i teraz trójka jest nudniejsza niż 13to grudniowe przemówienie jaruzelskiego. trójkę przez kilkadziesiąt lat budowali doskonali redaktorzy muzyczni i publicyści a przyjdzie jakaś partyjna blondyna do prezesowania i to rozwali tak jak jak dawniej znaną na cały świat stadnine w janowie. co ciekawe plując na jaruzelskiego i jego władzę obecna władza powiela jego działania w 100%. skutki na 100% będą takie same. wraca wss społem czyli wss orlen, wraca polonizacja czyli nacjonalizacja mediów . wraca budownictwo socjalne . wraca polityzacja całego życia.

0
Gravatar
Inej
RE: 500 zł kary może kosztować przejazd autostradą A-4
Chciałbym zwrócić uwagę na problem wolnych mediów. Jak wiecie grupa tvn od dłuższego czasu bezskutecznie stara sie przedłuzyć koncesje telewizyjną, ktora wygasa we wrześniu. Jesli koncesja nie zostanie przedłużona to tvn zniknie z naszych telewizorów. Pytanie co zniknie pozniej? Polsat? RMF FM? radio zet? A moze zniknie caly internet i wszystkie wolne media a nam pozostanie wyłacznie "partyjna telewizja" z wystąpieniami "słońca narodu"? Ponownie cofamy sie do komuny i to do tej komuny totalitarnej jak w korei północnej. Mnie to przeraża, bez wolnych mediów nie bedzie swobody obywatelskiej, wroci zomo i biale pałki. Wszyscy poki co milczą na temat tvnu, w końcu dla innych tvn to tylko konkurencja ale jutro inni mogą podzielić ten sam los. Póki co wyglada na to że dajemy sobą pomiatać małemu siwemu "kim dzongowi", ktory nawet nie potrafi ubrać dwóch butów z tej samej pary. Wiadomości w tvp, które byly dla mnie najlepszym źródłem informacji stały sie partyjna propaganda i obrazem Polski przez różowe okulary. Inflacja rośnie, wartość pieniądza spada.
0

Przeczytaj także