Po trzęsieniu ziemi w PZD sprzed roku, w powiecie doszło do kolejnych roszad. Ważne dla tego samorządu stanowiska objęły dwie panie.

Z czterech wakatów, jakie są w strzelińskim starostwie, udało się znaleźć pracowników na dwa wolne etaty. - Od 1 sierpnia jest nowy sekretarz powiatu – powiedziała starosta Anna Horodyska. - Bycie dobrym sekretarzem wymaga rozległej wiedzy, kompetencji i doświadczenia. Nowa pani sekretarz spełnia te wszystkie kryteria. Od pierwszych dni współpracuje się nam dobrze i mam nadzieję, że tak samo będzie w przyszłości. (...) Płace w administracji samorządowej nie są konkurencyjne w odniesieniu do firm prywatnych. Tam można zarobić więcej. Tym bardziej cieszę się, że...
Cały tekst ukazał się w papierowym wydaniu Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink24 +1 spajker.
RE: Zmiany kadrowe w starostwie
Cytuję TCHÓRZ:
Może zamiast obrażać anonimowo osoby, których nie znasz lepiej idź na sesję i zadaj proste pytanie jakie kompetencje ma sekretarz i wtedy komentuj.

fakt wstyd. tchórz to tchórz. pisałem do prees radiowej trójki ale ta w swoim tchórzostwie nie odpowiedziała. komentuje niektóre działania pani starosty ale ta w swoim tchórzostwie nie odpowiedziała. nie znalazłem na sr ani jednego postu sygnowanego imieniem i nazwikiem starosty burmistrza wójta. tchórze. jak zadam sekretarzowi pytanie o jego kompetencje to usłyszę pewnie listę zasług w rozwiązywaniu nieistniejących problemów i wytrwałość w grzaniu pośladkami krzesła obrotowego w budżetówce. po owocach ich poznasz. wójt kondratwic przez kilka kadencji narobił smrodu, kanalizacja się wali, jego dom się wali a on awansuje. chętnie pochwalę którwgoś z lokalnych dygnitarzy ale podpowiedz mi tchórzyco za co? na nazwisko masz tchórz nieprawdaż?
2022-09-04 08:17 Cytować Zgłoś administratorowi
TCHÓRZ Permalink23 -1 TCHÓRZ
Wstyd za takie zachowanie
Może zamiast obrażać anonimowo osoby, których nie znasz lepiej idź na sesję i zadaj proste pytanie jakie kompetencje ma sekretarz i wtedy komentuj.
2022-09-03 22:15 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink22 +2 spajker.
Cytuję Obserwator:
Miałem okazję rozmawiać z nową sekretarz i widać, że szybko się u nas odnalazła czyli doświadczenie chyba jakieś ma, ale czy przetrwa tylu pracowników odchodzi.

nikt nie lubi kobiety za zwierzchnika zwłaszcza bańki mydlanej. z wierzchu błyszczy a w środku pusta. szef ma być mądrzejszy od podwładnych i ma dowodzić firmą a nie zawiadować własnymi fochami i własną karierą tudzież narcystycznymi fantazjami na swój temat. spójrz np na nową panią prezes radiowej trójki i policz że już chyba z 80ciu redaktorów odeszło a ta plastikowa despotka nie zna powodu takiego stanu rzeczy.
2022-09-03 18:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Obserwator Permalink21 0 Obserwator
Miałem okazję rozmawiać z nową sekretarz i widać, że szybko się u nas odnalazła czyli doświadczenie chyba jakieś ma, ale czy przetrwa tylu pracowników odchodzi.
2022-09-03 16:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec Permalink20 -2 Mieszkaniec
Nie poprzednia sekretarz co pół starostwa uciekło była ok.Mam nadzieję, że idą zmiany na lepsze. Życzę powodzenia.
2022-09-03 09:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Zero poziomu Permalink19 -1 Zero poziomu
Zero poziomu
Że wsi czy nie, ale poziom rozmowy tylko ubliżyć komuś. To właśnie brak klasy
2022-09-03 09:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Cukiereczek Permalink18 +2 Cukiereczek
Cytuję Czytelnik:
Miła, konkretna osoba,może coś zmieni.

Haha, interesowna, myśląca tylko o sobie osoba, nie dajcie się zwieźć pozorom
2022-09-02 13:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Czytelnik Permalink17 -3 Czytelnik
Miła, konkretna osoba,może coś zmieni.
2022-09-01 23:35 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink16 +8 spajker.
Cytuję gosc:
Cytuję spajker.:
Cytuję Zdzich:
Cytuję Atrurek:
Cytuję gosc:
Cytuję gosc:
a co tam robi Pani Ewelina Andrzejewska -Bochnak / prezentuje sie joko przyszla Starosta czy Wojt / juz kampania trwa nie za wczesnie aby nie bylo falstartu

nie powinno Cie to intersować

A niby czemu? Bierze publiczą kasę z pieniędzy podatników to mam prawo się tym interwsiwać

Bierze wysoką dietę to niech na nią zarobi, promocja kosztuje, tu fotka, na drodze fotka, na zatoczce fotka, a szofer Wojtek wozi, najlepszym autem bo służbowym

nie wiem która to pani ale ta pani w różowym może konkurować z dodą w portalu pudelek i ma taką przypadkową fotkę jak natalia siwiec przypadkowo nadziała sie na przykładowego fotografa na przypadkowym stadionie i przypadkowo pomogło jej to w zarobieniu zaplanowanych pieniędzy.

Spajker, ty nie wiesz która to żona twojego obiektu krytykowania ? nie wierzę. Oj słabo z twoją wiedzą co do nowych osób w naszej polityce. chyba zatrzymałeś się na WSi. Ale na emeryturze co można nowego wiedzieć

nie interesuję się czyimiś żonami. przedmiotem mojej krytyki jest dyzmizm w polityce a nie pojedyńczy klon nikodema dyzmy. na wsi sie nie zatrzymałem bo jeszcze nigdy tam nie byłem. emerytury też nie mam. od żadnej z pań na zdjęciu nie wionie nowością seksappealem czy też błyskotliwością a zatem to może one są ze wsi.
2022-08-26 10:27 Cytować Zgłoś administratorowi
gosc Permalink15 -2 gosc
Cytuję spajker.:
Cytuję Zdzich:
Cytuję Atrurek:
Cytuję gosc:
Cytuję gosc:
a co tam robi Pani Ewelina Andrzejewska -Bochnak / prezentuje sie joko przyszla Starosta czy Wojt / juz kampania trwa nie za wczesnie aby nie bylo falstartu

nie powinno Cie to intersować

A niby czemu? Bierze publiczą kasę z pieniędzy podatników to mam prawo się tym interwsiwać

Bierze wysoką dietę to niech na nią zarobi, promocja kosztuje, tu fotka, na drodze fotka, na zatoczce fotka, a szofer Wojtek wozi, najlepszym autem bo służbowym

nie wiem która to pani ale ta pani w różowym może konkurować z dodą w portalu pudelek i ma taką przypadkową fotkę jak natalia siwiec przypadkowo nadziała sie na przykładowego fotografa na przypadkowym stadionie i przypadkowo pomogło jej to w zarobieniu zaplanowanych pieniędzy.

Spajker, ty nie wiesz która to żona twojego obiektu krytykowania ? nie wierzę. Oj słabo z twoją wiedzą co do nowych osób w naszej polityce. chyba zatrzymałeś się na WSi. Ale na emeryturze co można nowego wiedzieć
2022-08-26 08:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.