Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Słowa Regionu. W dzisiejszym 37. (1125) numerze przeczytacie wiele artykułów dotyczących lokalnych spraw i wydarzeń, których nie znajdziecie w internecie. Poruszamy sprawy ważne, ale też tematy trudne i kontrowersyjne, o których nie chcą mówić lokalne władze i instytucje.

W͟ ͟d͟z͟i͟s͟i͟e͟j͟s͟z͟y͟m͟ ͟w͟y͟d͟a͟n͟i͟u͟ ͟m͟.͟i͟n͟.͟:͟
• Finał konfliktu pomiędzy zarządem powiatu, a burmistrz Strzelina.
• Tragiczne wydarzenie w szkole. Uczeń wyskoczył z okna II piętra.
• Policyjny pościg zakończony kolizją i próbą ucieczki. Bogata lista zarzutów wobec sprawcy.
• Walka o szpital i działania, których jeszcze nie było. Czy Wrocław się ugnie?
• Śmierć mężczyzny przed jednym ze strzelińskich marketów.
• Śmierdzący problem Witowic.
• Kolejny spór w radzie gminy Przeworno.
• O sporych podwyżkach na basenie.
• O przygotowaniach szkół do sezonu grzewczego.
• Cotygodniowy felieton.
• I wiele innych publikacji
• Ponadto: sport, kilkaset ogłoszeń drobnych i program TV
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

spajker. Permalink3 +1 spajker.
RE: Finał konfliktu pomiędzy zarządem powiatu, a burmistrz Strzelina
spora podwyżka na basenie ale basenu nie zamykają. radni i urzędnicy mają karnety za free i to ich komfort oraz utrzymaie personelu pod wodzą towarzysza puta jest ważniejszy niż dobro ogółu. burmistrz che wugrać wybory. każde wybory dokądkolwiek. boi się jednak że przeciwnicy zarzucą jej to że za jej kadencji i na jej rozkaz zamknięto basen i szpital. do niczego ta baba powie jej elektorat czyli pgrowska tępa chamówa. ja doceniłbym decyzje o zamknięciu i basenu i szpitala bo ludzie rozumni wiedzą że 10cio krotna podwyżka cen energii nie od burmistrza zależy ale od okoliczności zewnętrznych. no ale burmistrz rodem z pzpr i z pgr będzie przemówienia robić po kościołach, dopłaci 10 000 000 zeta za basen w 2023 roku i 5 000 000 za besen w 2022 roku i będzie apelować o to aby usk nie zamknął szpitala w strzelinie i aby dopłacał do niego 10 000 000 zeta rokrocznie w tym celu aby utrzymać swoje miejsce pracy. jako doktor nauk prawnych mogłaby znaleźć pracę wszędzie w ciągu jednego dnia ale ona woli robić za wallenroda i dbać o mieszkańców strzelina. tj. dbać o to aby kilkanaście osób miało swoje posady kosztem 30 000 000 dokładających sie podatkami do źle funkcjonujących podmiotów. przypomina mi to skrajny egoizm i skrajny narcyzm. tchórzostwo do tego ale cenię jej dobre rozpoznanie stanu rozumu pgrowskich tępych wyborców, którzy swoimi myślami poza darmową czekoladke nie wychodzą. lubię ludzi , którzy mają dooopę w spodniach. ona spodni nie nosi i dla zarobku kolejnych 180 000 rocznie ( tak od 12 lat) wyda dziesiątki milionów rocznie na utrzymanie nierentownej fasady dobrobytu w postaci szpitala i basenu. dobry dowódca nie marnuje swoich zasobów i zasobów finansowych gminy. afrykański dowódca w białym garniturze z setkami medali ogłasza murzynom że jest panem świata i panem sytuacji. przy takim marnotrawstwie polecam start w wyborach z list pis.
2022-09-26 10:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Luku Permalink2 +2 Luku
RE: Finał konfliktu pomiędzy zarządem powiatu, a burmistrz Strzelina
A ja uważam, że pani burmistrz przegra wybory. Czas na zmianę...
2022-09-25 22:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Janek90 Permalink1 +1 Janek90
RE: Finał konfliktu pomiędzy zarządem powiatu, a burmistrz Strzelina
Wstyd mi za naszą lokalną klasę polityczną. Tworzą bezsensowne problemy, by potem je rozwiązać i ogłosić zwycięstwo, a gawiedź się cieszy. Na miłość boską! Skończmy z tą farsą. W sprawie szpitala nic nie jest robione tylko ułuda działania przed wyborami. Szpital jest kamieniem młyńskim, którego nikt nie chcę nosić, ale boją się o tym powiedzieć i tylko czekają aż Borowska zrobi porządek.
2022-09-22 14:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.