Strażacy sprawdzają piwnice w blokach i domach w naszym powiecie pod kątem wykorzystania ich jako schrony. To jeden w wielu artykułów, jakie znajdziecie w najnowszym 46. wydaniu Słowa.

Przeczytacie ponadto:
• O zaangażowaniu posła w plan budowy nowego ronda w Strzelinie.
• Kolejnym etapie sprzedaży taniego węgla dla mieszkańców.
• Skardze Wiązowa, która pojawiła się na sesji rady powiatu?
• O Tragedii, jaka się rozegrała w poniedziałek na strzelińskim dworcu.
• Przyczynach gigantycznego korka w poniedziałkowe przedpołudnie.
• O tym, co dzieje się za murami strzelińskiego zakładu karnego.
• O niezwykłym człowieku, który od 40 lat przygotowuje dla ludzi przepyszną grochówkę.
• O nerwach i kuriozalnych decyzjach na sesji w Przewornie.
• O pracy w lecie widzianej oczami kobiety.
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +1 spajker.
RE: Piwnice zamienione na schrony
poseł zajmie się sprawą budowy ronda. toż to pomnik głupoty posła. poseł ma służyć do tego aby zarządzać państwem w trybie strategicznym. poseł ma stanowić prawo , które będzie zmieniać polskę w przyszłości. no ale jaki poseł taka skala rozumu. mam pewność że jest to poseł koalicji obywatelskiej. ronda i tak nie będzie bo to temat za trudny dla przybyszy zza buga a i temat potrzebny na czas każdej kampani wyborczej.
czteropasmówkę wojska polskiego z mostami niemcy zbudowali w latach 1942-1944 czyli podczas wojny. zbudowali ją porządnie ze szlifowanej ozdobnej kostki ułożonej w ozdobne rozety a jak jedziesz przez most to nawet nie wiesz że przez most przejechałeś. obecnie wykonawcy to dekla studzienki nie potrafią z jezdnią wypoziomować. jest ona zwykle za wysoko albo za nisko.
ja też się zająłem sprawą ronda. napisałem list do premiera aby ten kazał zbudować dwa ronda. jak dotąd nie odpisał. pewnie jeszcze rozmyśla nad treścią ustawy nakazującej ich zbudowanie.
2022-11-23 07:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.