Dziś do Waszych rąk oddajemy jubileuszowy, 1150. numer Słowa. Mija właśnie 23 lata tworzenia naszego wspólnego tygodnika. W dzisiejszym wydaniu przeczytacie o niezwykłym osiągnięciu, którego dokonała znana strzelinianka. Jest też o walce mieszkańców Zarzycy o utrzymanie tamtejszej biblioteki.

Piszemy ponadto o:
Różnych opiniach i zdaniach na temat możliwości przejęcia przez samorząd strzelińskiego szpitala.
Kontrolach wywozu ścieków z szamb. Jak reagują mieszkańcy, kiedy pojawiają się urzędnicy.
Co dzieje się na rynku tanich mieszkań w Strzelinie.
Sytuacji na składach węgla i tym, co z gminnymi dostawami.
Groźbie wyrzucenia ze stowarzyszenia wędkarskiego wielu jej członków.
Zmianach w utrzymaniu przez gminy uchodźców z Ukrainy.
Poszukiwaniach przez policję młodej kobiety.
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Historia kobiety, która dokonała niemożliwego
kobieta dokonała niemożliwego.hmm... jeżeli dokonała to oznacza że było to możliwe.ciekawi mnie określenie słaba płeć. mało który meżczyzna dałby radę takiemu wysiłkowi nie w 11 godzin ale w 11 tygodni.
0

Przeczytaj także