Na sesji Rady Powiatu Strzelińskiego wspominano niedawno zmarłego Piotra Rozenka, wieloletniego samorządowca i pedagoga. Dyrektorzy szkół podsumowali rok szkolny i przedstawili obecną sytuację wynikającą z rynku pracy.

Beata Kudła, dyrektor strzelińskiego ogólniaka, przedstawiła dane o liczbie uczniów w latach 2022-2023. Mówiła o realizacji zadań statutowych, imprezach i festiwalach, które szkoła realizuje.
- W poprzednim roku szkolnym do szkoły uczęszczało 507 uczniów, którzy uczyli się w osiemnastu oddziałach liceum. W listopadzie 2022 roku po raz siódmy zorganizowaliśmy Strzeliński Festiwal Nauki dla uczniów szkół podstawowych z naszego powiatu. Organizujemy także wyjazdy na festiwale nauki, przygotowywane przez uczelnie wyższe oraz do teatrów, kina, opery, wycieczki edukacyjne i integracyjne – wyliczała dyrektor.
Do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie na wykłady zapraszani są...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 44 (1182) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Dyrektorzy mówili o swoich potrzebach
a ten opas to jakie ma problemy? niedogłaskane ambicje? 300 kg nadwagi? obawy o wynik najbliższych wyborów samorządowych? drewniane krzesło które pod nim trzeszczy? konkurencję sklepu dino? niechcianego partnera umysłowego o nazwie cześ?
2023-11-19 19:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.