Elf z grupy JoJo i dzieci z Przeworna10 stycznia do dzieci z Przeworna przybył z paczkami św. Mikołaj. Poprzedziła go wizyta zabawnych i profesjonalnie przygotowanych do dostarczania rozrywki elfów (grupa „JoJo”), które rozkręciły atmosferę i rozśmieszały dzieciaki.

Był ubaw, miło spędzony czas oraz prezenty, czyli to, co dzieci lubią najbardziej. 

Spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury oficjalnie rozpoczęli wójt Jarosław Taranek, sołtys Ludwik Hrycak oraz Andrzej Łuczak przewodniczący Rady Gminy Przeworno. To dzięki ich staraniom odbyła się mikołajkowa impreza. Wszyscy złożyli serdeczne noworoczne życzenia mieszkańcom i zaprosili dzieci do zabawy z przybyłymi elfami, które okazały się przezabawne. Dzieciaki śmiały się do rozpuku. Chętnie uczestniczyły w organizowanych grach i zabawach. Zgłaszałysię do konkursów oraz przyjmowały główne role w inscenizowanych przez elfy harcach i psotach. Prowadzący stanęli na wysokości zadania – udało im się ujarzmić te małe, ale kipiące wulkany energii, jakimi są najmłodsze brzdące. Jeden z elfów malował twarze dzieci, a chętnych nie brakowało. Elfka artystka miała ręce pełne roboty – przez całą imprezę ustawiała się do niej długa kolejka dzieciaczków, marzących o wymalowanych na buzi wzorkach. Gdy przybył Mikołaj,dzieci były już na tyle rozbawione, a przy okazji zmęczone, że zaraz po otrzymaniu paczek zaczęły zajadać znajdujące się w nich słodycze, popijając owocowymi soczkami. Mimo iż organizatorzy zadbali o poczęstunek i napoje w sali zabaw, to jednak dzieciom nic nie smakowało tak, jak łakocie otrzymane od Mikołaja. Podkarmione maluchy wzięły jeszcze udział w kilku zabawach z nagrodami, jakimi były różnego rodzaju drobne zabawki, po czym szczęśliwe wróciły wraz z rodzicami do domów. Już czekają na kolejne święta!

 

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.