Od 5 kwietnia w godz. 7.00 do 11.00 w każdą niedzielę w Radiu Wrocław podczas wiosennej edycji „Listy Przebojów Ludowych” można usłyszeć piosenki w wykonaniu chóru „Przewornianie”. Utwory były nagrywane 4 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie. - Nasz chór był przygotowany do nagrania nie tylko wokalnie, ale też duchowo - mówi Mariusz Michułka, muzyk prowadzący „Przewornian”. - Dzięki temu nie mieliśmy żadnych powtórek.
Po kilku tygodniach wiosennej edycji „Listy Przebojów Ludowych” zespół z Przeworna zdecydowanie prowadzi i jest obecnie na pierwszym miejscu....
Na „Przewornian” można oddać głos, telefonując do Radia Wrocław podczas niedzielnej „Listy Przebojów Ludowych” lub wysyłając SMS na numer 72280 o treści: RWKapela Przewornianie. Koszt to 2,46 zł z VAT. - Wszystkich, którzy mieliby ochotę, wolę i życzenie głosować na nasz zespół, gorąco do tego zachęcam - dodaje Mariusz Michułka.
Nagrodą za zajęcie I miejsca „Listy Przebojów Ludowych” jest nagranie płyty w profesjonalnym studiu Radia Wrocław. Zachęcamy do głosowania na zespół z Przeworna.

Komentarze   

Anty Permalink1 -3 Anty
Też
Oddałem swój głos.powodzenia...
2020-05-10 19:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.