Początek roku to zwykle czas podsumowań. Mijające miesiące w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie były bardzo pracowite. Mowa jednak nie tylko o wydarzeniach kulturalnych, ale także o remontach. Co udało się w tym czasie zrobić?
W grudniu ubiegłego roku zakończył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie remont części dachu. – Zadanie polegało na wymianie pokrycia dachowego, wymianie i naprawie obróbek blacharskich wraz z malowaniem oraz przebudowaniu i otynkowaniu. Całkowita wartość inwestycji to 31.702,51 złotych – informuje Marlena Świderska, dyrektor GOK-u w Przewornie. Kolejną inwestycją było zadanie pod nazwą „Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Przewornie”. – Na wykonanie zadania gmina Przeworno złożyła wniosek w konkursie „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” – przypomina dyrektor Świderska.
Na ten temat pisaliśmy w 4 (1142) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 +7 spajker.
RE: Remontowe podsumowanie roku w GOK-u
chciałbym zażyć kultury. co oprócz odmalowanych ścian oferuje ten ośrodek? jakieś koncerty? wykłądy ciekawych ludzi?
2023-02-07 14:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.