Po gruntownym malowaniu sala Gminnego Ośrodka Kultury w Przewornie zyskała nowy, odświeżony wygląd
Początek roku to zwykle czas podsumowań. Mijające miesiące w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie były bardzo pracowite. Mowa jednak nie tylko o wydarzeniach kulturalnych, ale także o remontach. Co udało się w tym czasie zrobić?
W grudniu ubiegłego roku zakończył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie remont części dachu. – Zadanie polegało na wymianie pokrycia dachowego, wymianie i naprawie obróbek blacharskich wraz z malowaniem oraz przebudowaniu i otynkowaniu. Całkowita wartość inwestycji to 31.702,51 złotych – informuje Marlena Świderska, dyrektor GOK-u w Przewornie. Kolejną inwestycją było zadanie pod nazwą „Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Przewornie”. – Na wykonanie zadania gmina Przeworno złożyła wniosek w konkursie „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” – przypomina dyrektor Świderska.
Na ten temat pisaliśmy w 4 (1142) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Remontowe podsumowanie roku w GOK-u
chciałbym zażyć kultury. co oprócz odmalowanych ścian oferuje ten ośrodek? jakieś koncerty? wykłądy ciekawych ludzi?
0

Przeczytaj także