- Sprzęt dotarł już do naszej gminy i w najbliższym czasie będzie przekazany naszym uczniom. Obecnie jest weryfikowana lista uprawnionych do otrzymania laptopów – informuje dyrektor Mariusz Michułka
Jeszcze we wrześniu br. uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej w Przewornie otrzymają za darmo nowe laptopy. Mają one przejść całkowicie na własność rodziców. - Odbędzie się to w ramach programu rządowego – wyjaśnia Mariusz Michułka, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przewornie.

Na każdym z laptopów ma być wygrawerowany orzeł oraz napis „Rzeczpospolita Polska”, co ma zapobiec odsprzedaży sprzętu. Ministerstwo cyfryzacji będzie szeroko informować o istnieniu tego zabezpieczenia, żeby udaremnić wszelkie próby spieniężenia laptopów, które powinny pomagać dzieciom. Odsprzedaż byłaby niemożliwa przez co najmniej pięć lat.
Zgodnie z ustawą o wspieraniu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli, laptopy otrzymają wszyscy uczniowie klas czwartych w Polsce zarówno ze szkół publicznych, jak i niepublicznych. Jest to jeden z elementów wspierania transformacji cyfrowej w naszym kraju.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1174) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spajker.
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
zielony powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Zielony powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Zakleisz orła i na allegro z tematem. Kto to sprawdzi? Dyrektor przedszkoli w przewornie który być może za chwilę przestanie dowodzić rejonem ludzi o poziomie przedszkolaków? Ta wyborcza łapówka leci z moich podatków ja też chcę laptopa za free. No i koniecznie abonament netfliksa i net do tego.
Miałeś cepie bezmózgi książki z free. Bo wszystkie dzieci miały darmowe książki w szkole. Szkoda że z nich nie korzystałeś. Dzisiaj czasy się zmieniły i są laptopy. Dla takiego zawistnego zgorzkniałego przygłupa to jest zbyt trudne do zrozumienia. Ogólnie na miloion twoich postów tutaj, 100% to marudzenie, narzekanie i smętne pi3rd0lenie. Współczuję ludziom którzy muszą z tobą obcować na codzień.
Nie miałem darmowych książek. Laptopów też nie. Ty masz za to darmowy mundur koloru niebieskiego. Gdybym był przyglupem to byłbym twoim kolegą z pracy.
Znowu wytropiłeś policjanta na forum hahaha śmieszny żalosny człecze :)
Piszesz jak czes.

0
Gravatar
zielony
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
Spajker. powiedziała :
Zielony powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Zakleisz orła i na allegro z tematem. Kto to sprawdzi? Dyrektor przedszkoli w przewornie który być może za chwilę przestanie dowodzić rejonem ludzi o poziomie przedszkolaków? Ta wyborcza łapówka leci z moich podatków ja też chcę laptopa za free. No i koniecznie abonament netfliksa i net do tego.
Miałeś cepie bezmózgi książki z free. Bo wszystkie dzieci miały darmowe książki w szkole. Szkoda że z nich nie korzystałeś. Dzisiaj czasy się zmieniły i są laptopy. Dla takiego zawistnego zgorzkniałego przygłupa to jest zbyt trudne do zrozumienia. Ogólnie na miloion twoich postów tutaj, 100% to marudzenie, narzekanie i smętne pi3rd0lenie. Współczuję ludziom którzy muszą z tobą obcować na codzień.
Nie miałem darmowych książek. Laptopów też nie. Ty masz za to darmowy mundur koloru niebieskiego. Gdybym był przyglupem to byłbym twoim kolegą z pracy.
Znowu wytropiłeś policjanta na forum hahaha śmieszny żalosny człecze :)

0
Gravatar
Spajker.
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
Zielony powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Zakleisz orła i na allegro z tematem. Kto to sprawdzi? Dyrektor przedszkoli w przewornie który być może za chwilę przestanie dowodzić rejonem ludzi o poziomie przedszkolaków? Ta wyborcza łapówka leci z moich podatków ja też chcę laptopa za free. No i koniecznie abonament netfliksa i net do tego.
Miałeś cepie bezmózgi książki z free. Bo wszystkie dzieci miały darmowe książki w szkole. Szkoda że z nich nie korzystałeś. Dzisiaj czasy się zmieniły i są laptopy. Dla takiego zawistnego zgorzkniałego przygłupa to jest zbyt trudne do zrozumienia. Ogólnie na miloion twoich postów tutaj, 100% to marudzenie, narzekanie i smętne pi3rd0lenie. Współczuję ludziom którzy muszą z tobą obcować na codzień.
Nie miałem darmowych książek. Laptopów też nie. Ty masz za to darmowy mundur koloru niebieskiego. Gdybym był przyglupem to byłbym twoim kolegą z pracy.

0
Gravatar
Zielony
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
Spajker. powiedziała :
Zakleisz orła i na allegro z tematem. Kto to sprawdzi? Dyrektor przedszkoli w przewornie który być może za chwilę przestanie dowodzić rejonem ludzi o poziomie przedszkolaków? Ta wyborcza łapówka leci z moich podatków ja też chcę laptopa za free. No i koniecznie abonament netfliksa i net do tego.
Miałeś cepie bezmózgi książki z free. Bo wszystkie dzieci miały darmowe książki w szkole. Szkoda że z nich nie korzystałeś. Dzisiaj czasy się zmieniły i są laptopy. Dla takiego zawistnego zgorzkniałego przygłupa to jest zbyt trudne do zrozumienia. Ogólnie na miloion twoich postów tutaj, 100% to marudzenie, narzekanie i smętne pi3rd0lenie. Współczuję ludziom którzy muszą z tobą obcować na codzień.

0
Gravatar
Spajker.
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
lucjan powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Homo sapiens potrafi tak pokierować sprawami aby nie musiał się bronić.
- żeby nie musiał walczyć. Bronić się musi. Na przykład Spajker broni się ucieczką. Ale nie zawsze da się uciekać.
Tak. Psychopata bez wroga żyć nie może. Inaczej umiera z nudów. Król Kserkses podczas wojen peloponeskich stracił flotę. Kazał on wychłostać fale morskie za to że zatopiły jego flotę. Radziecki szpicel czai się za każdym rogiem i jest gotowy aby ujawnić że mama to pracownik komunistycznej cenzury że dziadek to żyd z carskiej armii że kazałem bratu wlecieć w zamglone ruskie kartoflisko o nazwie dawne lotnisko że jestem za cienki na to aby mieć kobietę prawo jazdy konto bankowe. Jestem dwuletnim zakompleksionym dzieckiem w skórze starca które prędzej wojnę światową zacznie aniżeli zrozumie swoje kompleksy. Mam swoich wyznawców. Oni tak samo zakompleksieni jak ja wiedzą że nikt ich nawet w magazynie Amazon nie zatrudni to walczą jak karaluchy o okruchy. To byłem ja Adolf z braunstein dumny z tego że moje dzieło ma swoją kontynuację. Lucjan dba o to lepiej niż Goebbels.

0
Gravatar
lucjan
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
Spajker. powiedziała :
Homo sapiens potrafi tak pokierować sprawami aby nie musiał się bronić.
- żeby nie musiał walczyć. Bronić się musi. Na przykład Spajker broni się ucieczką. Ale nie zawsze da się uciekać.

0
Gravatar
Spajker.
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
lucjan powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Tak tamten spór zakończył się utratą 50%terytorium Polski utratą życia 6milionow Polaków utratą mocarstwowości utratą 90%
- w 1939 Polska została napadnięta i musiała się bronić. Tak samą sytuację mamy w przypadku elektrowni Turów. Polska została zaatakowana i jest zmuszona bronić się. Koszt tej potyczki to 1 mln euro dziennie. Gdyby Polska poddała się i zamknęła elektrownię to koszty zamknięcia elektrowni byłyby o wiele wyższe niż 1 mln euro dziennie.
Homo sapiens potrafi tak pokierować sprawami aby nie musiał się bronić. Scyzoryk kielecki z grzywką czesana na lewo musi mieć rację. To jego potrzeba. Jego zakompleksiona psychika nie zniosła by tego aby ktoś uznał że on nie jest idealny. Putin też tak ma. Wypowiedzmy wojnę USA ale ja muszę mieć rację. Moje kompleksy nie pozwolą na to abym uznał że ktoś inny ma rację. Ja ropadlbym się na atomy gdyby okazało się że ktoś inny a nie ja ma rację. Polska została zaatakowana. Tak samo mówią kibice Lechii Gdańsk mówiący o tym że kibice arki Gdynia ich zaatakowali i tak samo mówiły wladze Gwatemali które wdały się w wojnę z Hondurasem. Opisał to Ryszard Kapuściński w książce wojna futbolowa. Opisał to fuhrer twojego fuhrera który po napadzie na radiostację gliwicką publicznie oznajmił że my tylko odpowiedzieliśm y ogniem na polski ostrzał. Zamknięcie elektrowni byłoby droższe niż milion euro dziennie. Import prądu z Ukrainy to mniej niż z milion euro dziennie.wowa mówi że utrata Donbasu Ługańska i Krymu to więcej strat niż milion euro strat dziennie. Dawaj wpierjod mówi Putin . Chwalmy Putina. On jeszcze nie miał polskiego prezydenta na kolanach tak jak luteranin Trump i komunista bidden.

0
Gravatar
lucjan
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
Spajker. powiedziała :
Tak tamten spór zakończył się utratą 50%terytorium Polski utratą życia 6milionow Polaków utratą mocarstwowości utratą 90%
- w 1939 Polska została napadnięta i musiała się bronić. Tak samą sytuację mamy w przypadku elektrowni Turów. Polska została zaatakowana i jest zmuszona bronić się. Koszt tej potyczki to 1 mln euro dziennie. Gdyby Polska poddała się i zamknęła elektrownię to koszty zamknięcia elektrowni byłyby o wiele wyższe niż 1 mln euro dziennie.

0
Gravatar
Spajker.
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
lucjan powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Spółki skarbu państwa czyli górnictwo pochłania miliardy dotacji rocznie np 1 milion dziennie kary za spór narzyza wielkościowe go z Unią
- we wrześniu 1939 roku Polska prowadziła identyczny spór i do tego o wiele droższy.
Tak tamten spór zakończył się utratą 50%terytorium Polski utratą życia 6milionow Polaków utratą mocarstwowości utratą 90% przemysłu utratą iluzji sojuszniczych utratą wiary w to że uciekający do Rumunii marszałek Rydzyk to wódz który wspiera żołnierzy na polu walki a jest absolwentem akademii sztuk pięknych w Krakowie. Dzisiaj Polska pisowka ma misję wyprowadzenia Ukrainy do NATO i do unii. Polska dała Ukrainie miliardy pomocy wojskowej politycznej i humanitarnej i co ? Ich żydowski prezydent żąda więcej. Polacy wpuszczą do siebie 12 milionów Ukraińców ale ani jednego araba. Polityka żyda kalksteina. Ten wódz bliźniak napakowal do trupolewa cały sztab generalny i w ramach własnej kampanii wyborczej kazał ropierniczyc samolot w ruskim kartoflisku w lesie o nazwie lotnisko aby tylko jego narcystyczne kompleksy na wierzch nie wyszły. Umysłowy i fizyczny karzeł z braunstein też tak miał. Tamten krzykliwy karzeł doprowadził drugą gospodarkę świata i pierwszą siłę intelektualną i trzecią siłę militarną świata do ruiny. On mawiał że Niemcy to ja. On mawiał na kilka dni przed swoją tchorzowska śmiercią że naród niemiecki nie zasługuje na przetrwanie bo jest słaby. Słaby czyli inny niż on chce. Pani Piłsudska z Warszawy też tak ma. Gdyby miała męża to miałaby mniej piskliwy głos mniej frustracji bo dostałaby w pysk od męża i zajęła by się karmieniem kotów w obliczu braku dzieci Jeden eunuch nie sprawdził się jako malarz a drugi nie sprawdził się jako mężczyzna i obydwaj z braku innego zajęcia zajęli się polityką. Taki gobbelucjan oportunista z ciebie.

0
Gravatar
lucjan
RE: Darmowe laptop dla uczniów 4 klas
Spajker. powiedziała :
Spółki skarbu państwa czyli górnictwo pochłania miliardy dotacji rocznie np 1 milion dziennie kary za spór narzyza wielkościowe go z Unią
- we wrześniu 1939 roku Polska prowadziła identyczny spór i do tego o wiele droższy.

0

Przeczytaj także