Jarosław Taranek przekazuje płytę elektryczną jednej z kobietTuż po październikowym pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Ziębickiej w Przewornie urząd gminy pisemnie wystąpił z prośbą o udzielenie pomocy rzeczowej dla poszkodowanych rodzin, m.in. do producentów sprzętu AGD.

Firma Whirlpool pozytywnie odpowiedziała i dostarczyła potrzebne urządzenia. 11 lutego wójt Jarosław Taranek oficjalnie przekazał, na ręce przedstawicielek poszkodowanych w pożarze rodzin, sprzęt AGD w postaci płyt elektrycznych, lodówko-chłodziarek, piekarników, zmywarki i zamrażarki. Łączna kwota ofiarowanych przez firmę Whirlpool urządzeń to 9000zł. Wójt zadeklarował dalszą pomoc po otrzymaniu informacji o pozostałych potrzebach pogorzelców. Wyraził współczucie i zapewnił, że będzie pamiętał o rodzinach poszkodowanych w pożarze. Czesława Kościuszko, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, zadbała o właściwy podział kuchennego wyposażenia, zgodny z podanym przez rodziny zapotrzebowaniem. Obiecała też pomoc w organizacji dostawy urządzeń z urzędu gminy do mieszkań, które obecnie zajmują pogorzelcy. Panie, które przyszły po odbiór sprzętów, cieszyły się z nowych urządzeń i okazanego im Przedstawicielki rodzin poszkodowanych w pożarze są zadowolone z nowych urządzeńzainteresowania, a także ze stopniowego powrotu do normalnego życia, który jest możliwy dzięki pomocy ludzi wrażliwych na cudzą krzywdę.
 

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Nowy sprzęt dla pogorzelców
dla socjali mam inny sposób na prezent. mam karton zapałek i karton zapałek-szturmówek, które nie gasna nawet podczas deszczu. mam też jako prezent eleganckie druty miedziane z krokodylkami pozwalające na odpięci esię do prądu bez iskrzenia oraz mam też zestaw muf i śrubunków dla majsterkowiczów w temacie "mały oszczędny gazownik". dla pogorzelców mam też mały zestaw ustaw w myśl których każdy [censored] który się nie spalił ma obowiązek płacić podatki na rzecz tych którzy zasnęli ze szlugiem.
0

Przeczytaj także