Sytuacja klubu Czarni Kondratowice staje się coraz trudniejsza. 23 stycznia podczas spotkania członków klubu wybrano skład nowego zarządu, który tworzyć mieli, Daniel Strączek, Mariusz Wiśniewski, Zbigniew Sochacki, Andrzej Kawka oraz Wiesław Małek.
Spośród tych osób nie udało się jednak wyłonić prezesa, ponieważ nikt nie chciał wziąć na swoje barki takiej odpowiedzialności. Zaproponowano m.in. kandydaturę Zbigniewa Sochackiego, który w przeszłości już pełnił tę funkcję, ale odmówił. Kolejne spotkanie członków klubu odbyło się 12 lutego. Niestety, znów nie udało się wybrać prezesa, ani ukonstytuować zarządu. Co będzie dalej z Czarnymi? Kluczową datą dla klubu z Kondratowic będzie 26 lutego. To właśnie wtedy odbędzie się kolejne zebranie członków i sympatyków Czarnych. Zaplanowano je w Gminnym Ośrodku Kultury. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału, ponieważ podczas spotkania będą się ważyć losy zasłużonego w naszym regionie klubu. Jeśli ponownie nie znajdą się osoby chcące zarządzać drużyną, to istnieje zagrożenie, że Czarni znikną z piłkarskiej mapy naszego powiatu. Niewykluczone, że dojdzie do fuzji z innym klubem z gminy Kondratowice. Czarni mogliby połączyć się z Olimpią, dzięki czemu ekipa z Podgaju zyskałaby drużyny młodzieżowe niezbędne do uzyskania licencji na grę w klasie okręgowej. 7 marca dowiemy się co dalej z Czarnymi. Młodzieżowe rozgrywki ruszają już w połowie marca, więc pozostało naprawdę niewiele czasu. Wszyscy na wybory!Komentarze   

dst Permalink2 +1 dst
proszę nie siac fermentu
Proponuję przestać plotkować w w/w temacie, klub będzie dalej funkcjonował, przez łączenie ,,lokalnej polityki'' z klubem powstało to całe zamieszanie. Nie będzie żadnego łączenia z impią, proszę zmienić informatora który ciągle miesza w temacie i sieje zamęt, temu Panu już dziękujemy!
2019-03-06 08:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec Permalink1 +2 Mieszkaniec
RE: Czarni nadal bez władz
Już dawno powinni się połączyć. To będzie chyba najlepsze rozwiązanie dla oby 2 stron.
2019-03-05 16:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.