Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W dniach 8-10 czerwca w Strzelinie i Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Europy w Rowerowej Jeździe na Orientację. Będzie to także pierwsza runda Pucharu Świata. W rywalizacji udział weźmie ponad setka zawodników z kilkunastu krajów.
Każdy będzie mógł także za darmo spróbować swoich sił w zawodach towarzyszących. Na terenie Wzgórz Strzelińskich 8 czerwca ma odbyć się rywalizacja sztafet, a 10 czerwca start masowy. We Wrocławiu kibice obejrzą zmagania sprinterów. Partnerami wydarzenia z naszego regionu są powiat strzeliński, gmina Strzelin oraz Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne. Niezależnie od wyników, z pewnością warto wziąć udział w tej imprezie, która debiutować będzie w powiecie strzelińskim. W orientacji sportowej przebieg rywalizacji nie jest tak klarowny jak na lekkoatletycznej bieżni, ale sprint rozgrywany we Wrocławiu, czy sztafety, które zaplanowano na terenie Wzgórz Strzelińskich, na pewno będą widowiskowe. Warto dopingować reprezentantów Polski i wziąć udział w zawodach otwartych. Wkrótce więcej szczegółów.

Komentarze   

nikt Permalink1 +7 nikt
RE: Mistrzostwa Europy odbędą się w Strzelinie
Ponieważ w Strzelinie imprezy sportowe rangi mistrzostw kontynentu odbywają się 6 razy w tygodniu nie dziwi mnie totalny brak promocji . Tak trzymać!
2019-06-08 06:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz