Już wkrótce rozpoczną się ferie. Z tej okazji Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne przygotowało ciekawą ofertę sportową dla młodych mieszkańców gminy Strzelin. Każdego roku dużym zainteresowaniem cieszą się turnieje piłkarskie. Podczas ferii piłkarze rywalizować będą trzy razy:
13 lutego odbędzie się turniej dla zawodników z rocznika 2004 i młodszych, pięć dni później mierzyć będą się gracze urodzeni w roku 2006 i młodsi, a rywalizacja graczy z rocznika 2009 zaplanowana została na 21 lutego. Wszystkie mecze rozpoczną się o godz. 12 w sali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie. Tam także odbędzie się turniej piłki siatkowej do lat 15 (14 lutego, godz. 12) i otwarty dzień sekcji łuczniczej (20 lutego, godz. 12). Już po raz czwarty SCS-E zorganizuje Zimową Spartakiadę Rekreacyjną Sołectw dla Dzieci. Młodzi sportowcy z całej gminy rywalizować będą 19 lutego w sali sportowej przy ul. Staromiejskiej. Początek zawodów o godz. 11. Szachiści zmierzą się podczas turnieju 10 lutego w Strzelińskim Ośrodku Kultury. Więcej informacji o zawodach można uzyskać pod numerem tel. 717902630.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.