W Brzegu Dolnym odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie Stołowym Juniorów. Świetnie spisał się reprezentant Granitu Strzelin Kacper Głazowski, który w emocjonującym finale pokonał Oskara Jadacha z LZS-u SKS Raszówka.
Do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było rozegrać aż pięć setów, a pingpongista ze Strzelina wygrał 3:2. Głazowski odebrał puchar za pierwsze miejsce i uzyskał „przepustkę” na Grand Prix Polski Juniorów, które w lutym odbędzie się w Luboniu. Prawo startu w tych prestiżowych zawodach mają jedynie najlepsi tenisiści z naszego kraju. W Brzegu Dolnym rywalizowali także inni zawodnicy ze Strzelina, którzy zajęli następujące miejsca: Krzysztof Wnęk – 9, Przemysław Wiśniewski – 17, Kamil Matusiewicz – 25, Szymon Jurek – 29 (wygrał turniej pocieszenia), Jakub Sachajdak – 31 (debiutował w zawodach tej rangi) i Filip Szumny – 37. Szymon Jurek wygrał turniej pocieszenia
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.