Na boisku orlik przy ul. Sienkiewicza w Strzelinie organizowane są wydarzenia sportowe w ramach „Sportowych wakacji ze Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym”.
Każdy może znaleźć coś dla siebie! W każdą środę organizowane są turnieje piłkarskie: zawodnicy do lat 10 rywalizują od godz. 11, a dwie godziny później gracze ze starszych kategorii wiekowych. W tych samych godzinach w piątki odbywają się zawody koszykarskie. W każdy czwartek w godzinach 11-13 na orliku organizowane są zajęcia integracyjno-ogólnorozwojowe dla dzieci do lat 6. W ćwiczeniach udział brać mogą także rodzice. 19 lipca o godz. 9 wystartuje wycieczka rowerowa po strzelińskich singiel truckach. Na 9 sierpnia zaplanowano turniej siatkonogi z podziałem na kategorie wiekowe. Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej Strzelińskiego Centrum Sportowo-Edukacyjnego.


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.