W sobotę, 5 września, rozegrano mecze 1. kolejki trzeciej ligi klasy okręgowej juniorów starszych. Zawodnicy FMS-Feniks Strzelin na wyjeździe mierzyli się z UOKP Silesia-Gaj Wrocław. Gospodarze zwyciężyli 9:4.
Dwie bramki dla strzelińskiej ekipy zdobył Hubert Siwek, a po jednym trafieniu dołożyli Wojciech Pilarski i Dawid Poniewierski. Porażki zanotowały także pozostałe ekipy juniorów starszych z naszego powiatu. GAP Ślęza Borów przegrała przed własną publicznością z Kolektywem Radwanice 0:2, a w Wiązowie Świteź uległa 1:6 Orłowi Prusice. Liderem tabeli jest wrocławski Sporting, który rozgromił 11:1 Polonię Jaszowice. Kolejne mecze trzeciej ligi już 12 września. Także 5 września swoje mecze rozegrali juniorzy młodsi z powiatu strzelińskiego, którzy rywalizują na piątym poziomie klasy okręgowej. Czarni Kondratowice na wyjeździe rozgromili Foto-Higienę Gać 9:1! Bohaterem spotkania został Radosław Nikorowski, który osiem razy pokonał golkipera rywali. Juniorzy FMS-u przegrali starcie we WrocławiuJedno trafienie dołożył Sebastian Strączek. Losy meczu rozstrzygnęły się już po pierwszej połowie, po której goście prowadzili 6:0. Po trzech meczach Czarni mają na swoim koncie siedem punktów. 12 września dojdzie do derbowego pojedynku, w którym Czarni w Kondratowicach podejmować będą Fundację Młodzi Sportowcy Strzelin. Pojedynek rozpocznie się o godz. 11. FMS jest w doskonałej formie, ponieważ 6 września pokonał 9:2 Energetyka Siechnice. Po dwie bramki strzelili Dawid Poniewierski i Filip Burdziński, a po razie na listę strzelców wpisywali się Jakub Siwek, Miłosz Józefowski, Filip Gajewski, Kewin Rabuszko, Maciej Nowak. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!
Tekst ukazał się w 35 (1024) wydaniu "Słowa Regionu".


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.