Sekcja szachowa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia, które odbywają się w poniedziałki i czwartki w Strzelińskim Ośrodku Kultury przy ul. Mickiewicza.

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 16, a wstęp jest wolny. Treningi pozwolą dobrze przygotować się do XII Memoriału Szachowego im. Stanisława Sobolewskiego, który odbędzie się 10 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie. Zgłaszać można się do 7 października na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Stanisław Sobolewski zmarł 19 grudnia 1987 r. W Ziębicach skupił wokół siebie szachistów i założył sekcję Sparta. Później występował w klubach Górnik Wałbrzych, Skoczek Kłodzko i na koniec w założonym przez syna Cukrowniku Strzelin.
13 września na rynku w Wiązowie odbyły się Zawody Szachowe o Puchar Burmistrza. Zwyciężył Grzegorz Marek, a kolejne miejsca na podium zajęli Antoni Sokołowski oraz Bartosz Skupin. Czy tak będzie wyglądało podium kolejnej edycji memoriału im. Stanisława Sobolewskiego?

Tekst ukazał się w 37 (1026) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.