W sobotę, 3 października, na stadionie w strzelińskim parku miejskim odbył się już VIII Turnie Łuczniczego dla Dzieci i Młodzików o Puchar Burmistrza Strzelina – memoriał im. Zdzisława Kaczorowskiego.

Młodzi zawodnicy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Organizatorami imprezy byli: Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne, Dolnośląski Związek Łuczniczy oraz gmina Strzelin. Po raz pierwszy zawodnicy strzelali do nowych tarcz i profesjonalnych mat łuczniczych. Do rywalizacji przystąpiło kilkadziesiąt osób, w tym także gospodarze ze strzelińskiej sekcji łuczniczej Granit. Najlepiej spisał się Wojciech Chrul, który stanął na drugim stopniu podium. Piąty był Jan Kosiński, a jedną lokatę dalej uplasował się Stanisław Gałuszka. Na czwartym miejscu udział w mistrzostwach zakończyła Patrycja Rogowska, a piąta była Dominika Deja. Wśród młodzików w połowie stawki, na dziesiątym miejscu, znalazł się Maciej Cisek. Maciej ustanowił swój nowy rekord życiowy na 20 metrów – wystrzelał 307 punktów.
Reprezentanci strzelińskiej sekcji Granit

Tekst ukazał się w 39 (1028) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.