Młoda, strzelińska piłkarka Katarzyna Musiałowska we wrześniu rywalizowała z reprezentacją Polski do lat 17 w towarzyskich pojedynkach w Estonii. 3 września Polki pokonały Estonki 2:1, a Musiałowska zameldowała się na murawie w 80. minucie.
Spotkanie rewanżowe odbyło się dwa dni później. Tym razem Polska wygrała efektownie 6:0, a jedną z bramek zdobyła Katarzyna Musiałowska. Nasza zawodniczka znalazła się w wyjściowym składzie kadry. Katarzyna jest wychowanką Strzelinianki, a obecnie reprezentuje wrocławski Śląsk. Trener reprezentacji Polski U-17 kobiet Marcin Kasprowicz powołał dwadzieścia zawodniczek na turniej pierwszej rundy kwalifikacji młodzieżowych mistrzostw Europy UEFA, który odbędzie się w dniach 22-28 września w Hiszpanii. Powołanie otrzymała także Katarzyna Musiałowska. Biało-czerwone rozpoczną zgrupowanie 16 września w Pruszkowie, po czym wylecą na Półwysep Iberyjski.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1124) wydaniu papierowym Słowa Regionu.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.