Dolnośląski Okręgowy Związek Bokserski opublikował ranking klubów za rok 2022. Świetne, drugie miejsce zajął strzeliński MD Boxing Club. Klub prowadzony przez Marcina Drużgę powstał w roku 2013.
Więcej punktów w minionym roku zdobyli jedynie pięściarze Imperium Boxing z Wałbrzycha. Strzelin wyprzedził m.in. znane ekipy z Dzierżoniowa oraz Wrocławia! W ogólnopolskim rankingu znalazło się blisko dwieście klubów, a MD Boxing zajął 55. miejsce. Imperium sklasyfikowano na jedenastej lokacie. Najlepszym klubem w Polsce w minionym roku był AZS AWF Warszawa. Do rankingu były liczone punkty zdobywane podczas zawodów, w tym mistrzostw Polski. Miniony rok był bardzo udany dla strzelińskiego klubu.
Na ten temat pisaliśmy w 2 (1140) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink3 0 spajker.
RE: Nasz klub drugi na Dolnym Śląsku!
Cytuję Cześ:
Cytuję spajker.:
w ziębicach był kiedyś dobry pięściarz-olimpijczyk kasprzyk? przyjeżdżał tam też do klubu polski wiking. no ale lipa. historia. nawet to w ziębicach umarło. z dobrej lokaty jaskinia lwa jest poza listą.
pytanie tylko czy strzelin ciągnie tylko jeden zawodnik czy też ma on swoich naśladowców.

We Wiązowie był kiedyś niezły bokser, nazywał się Józef Kościelak :D

miał dużą tuszę i duże ambicje i jako bokser nadawał się na duży worek treningowy.
2023-01-21 10:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink2 0 Cześ
RE: Nasz klub drugi na Dolnym Śląsku!
Cytuję spajker.:
w ziębicach był kiedyś dobry pięściarz-olimpijczyk kasprzyk? przyjeżdżał tam też do klubu polski wiking. no ale lipa. historia. nawet to w ziębicach umarło. z dobrej lokaty jaskinia lwa jest poza listą.
pytanie tylko czy strzelin ciągnie tylko jeden zawodnik czy też ma on swoich naśladowców.

We Wiązowie był kiedyś niezły bokser, nazywał się Józef Kościelak :D
2023-01-18 22:18 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Nasz klub drugi na Dolnym Śląsku!
w ziębicach był kiedyś dobry pięściarz-olimpijczyk kasprzyk? przyjeżdżał tam też do klubu polski wiking. no ale lipa. historia. nawet to w ziębicach umarło. z dobrej lokaty jaskinia lwa jest poza listą.
pytanie tylko czy strzelin ciągnie tylko jeden zawodnik czy też ma on swoich naśladowców.
2023-01-18 16:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.