Zespoły Granitu Strzelin znajdują się na obu biegunach ligowej tabeli trzeciej ligi tenisa stołowego, pierwsza drużyna jest liderem, a rezerwy zamykają stawkę. Mecze 12. kolejki rozegrano w sobotę, 21 stycznia. Tym razem w Strzelinie doszło do bratobójczego pojedynku, Granit I mierzył się z Granitem II.
W pierwszej ekipie wystąpili: Grzegorz Jaskulski, Cezary Pudlis, Paweł Borszowski, Anna Bednarska-Wnęk. Rezerwy reprezentowali: Krzysztof Humelt, Filip Muszyński, Marek Marczuk i Andrzej Bald. Lider wygrał zdecydowanie 10:1. Honorowy punkt dla drugiej ekipy zdobył Krzysztof Humelt, który 3:2 pokonał Pawła Borszowskiego. Bohaterem spotkania został Grzegorz Jaskulski, który wygrał trzy gry indywidualne oraz jedną deblową w parze z Cezarym Pudlisem. Po 2,5 punktu zdobyli Anna Bednarska-Wnęk oraz Cezary Pudlis, a 1,5 punktu dołożył Paweł Borszowski. Takie starcie było świetną okazją dla trenerów do przeglądu strzelińskiej kadry. W szóstej lidze tenisa stołowego rywalizują najmłodsi pingpongiści ze Strzelina.
Na ten temat pisaliśmy w 4 (1142) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.