Reprezentanci Boi Team Strzelin podczas mistrzostw w Poznaniu
Reprezentanci Boi Team Strzelin spisali się bardzo dobrze podczas Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, które odbyły się w Poznaniu.
Do rywalizacji na macie przystąpili najlepsi zawodnicy no gi (walka bez kimon) z całego kraju, którzy rywalizowali między sobą z podziałem na płeć, wiek, wagę i stopień zaawansowania (pasy). W kategorii białych pasów, Masters II do 97 kg rywalizował Rafał Górecki. Były to pierwsze zawody zawodnika Boi Team. Rafał zaliczył udany debiut i wywalczył brązowy medal. W Poznaniu debiutował także Damian Franaszczuk (niebieskie pasy, Masters III do 91,5 kg). W pierwszej walce Damian pokonał rywala z Ukrainy. Franaszczuk przegrał w finale, chociaż zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Nasz zawodnik odebrał zasłużony, srebrny medal. Trener Boi Team Strzelin Paweł Pukalski-Pukała rywalizował w kategoriach Adult oraz Masters, czarne pasy do 91,5 kg. Szkoleniowiec przegrał pierwszą walkę na punkty, a drugą na przewagi. W Poznaniu jedną walkę stoczył Jakub Bałamucki. Nasz zawodnik zaliczył przegraną w kategorii do 97 kg, niebieskie pasy.
Rafał Górecki stanął na trzecim stopniu podiumDamian Franaszczuk był drugi
Na ten temat pisaliśmy w 11 (1149) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również