Pięściarze MD Boxing Strzelin podczas urodzinowego treningu
W środę, 6 września, pięściarze MD Boxing Club, trenujący w sali przy ul. Gen. Stanisława Maczka w Strzelinie, świętowali jubileusz dziesięciolecia klubu. Zawodnicy świętowali na sportowo.
Najpierw odbył się trening, a później wszyscy skosztowali specjalnie przygotowanego na tę okazję tortu. Pięściarze trenowali pod okiem trenera i założyciela klubu Marcina Drużgi. Po intensywnej rozgrzewce i standardowym treningu, nasi bokserzy stoczyli walki sparingowe. Wśród trenujących był m.in. Mike Drużga, wychowanek MD Boxing Club Strzelin, młodzieżowy reprezentant Polski. Zawodnicy zaprezentowali świetne wyszkolenie techniczne, a siła ich ciosu robiła wrażenie. Już wkrótce zakończą się prace remontowe w nowym pomieszczeniu, z którego po zakończeniu inwestycji będą korzystać nasi pięściarze. Zawodnicy będą mieli świetne warunki do treningów. Ich sala treningowa zostanie zdecydowanie powiększona. Inwestycja ma zostać zakończona jeszcze w tym roku.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1174) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również