Woda w zatoce w czasie zawodów miała zaledwie 2,44 stopnia Celsjusza

Łukasz Cygal, mieszkaniec gminy Strzelin, w dniach 27-28 stycznia w Gdyni wziął udział w Pucharze Świata oraz Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w pływaniu zimowym.

Nasz pływak drugi raz wystąpił w takich zawodach. W tym roku zawodnicy ścigali się w gdyńskiej marinie. Do rywalizacji przystąpiło blisko 250 osób z całego świata! Woda w zatoce w czasie zawodów miała zaledwie 2,44 stopnia Celsjusza. Łukasz Cygal wystartował na trzech dystansach i trzy razy stawał na podium w swojej kategorii wiekowej. Pływak z gminy Strzelin był bezkonkurencyjny na 25 m i 50 m stylem dowolnym. Łukasz był także drugi na 100 m stylem dowolnym.

Cały artykuł zamieściliśmy w 5 (1193) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również