Zespół White Church Volley zanotował pierwsze zwycięstwo

W sali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie rozegrano mecze 2. kolejki Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne.

Rozegrano trzy z czterech pojedynków, ponieważ starcie Vamoss z Sunrise Beach Volleyball zostało przełożone. W pierwszym niedzielnym pojedynku spotkały się zespoły, które przegrały podczas inauguracji ligi. Na zwycięską ścieżkę wkroczyli siatkarze z Białego Kościoła. Ich ekipa - White Church Volley pokonała 3:1 Demony. Później kibice obejrzeli prawdziwy siatkarski thriller. Młody zespół Tygrysów dwukrotnie obejmował prowadzenie w setach nad Ochotniczą Strażą Pożarną z Prus, aby ostatecznie przegrać 2:3. Była to pierwsza wygrana druhów i pierwsza przegrana Tygrysów w tych rozgrywkach. W ostatnim niedzielnym meczu Emeryci tylko w jednym secie byli w stanie nawiązać równorzędną walkę z Uzależnionymi od Siatkówki. Mecz zakończył się wynikiem 3:0...

Cały artykuł zamieściliśmy w 6 (1194) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Jac
Liga
Bardzo fajnie że powstała amatorska liga, tylko brak organizacji i liga zmienia się w pół amatorska..
-1

Przeczytaj również